Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Junior projektmenedzser...

Junior projektmenedzser munkakörbe br.450k kezdőbér sok?

A területen nincs releváns tapasztalatom, de azt írták, hogy pályakezdőket is várnak, 0-1év tapasztalat volt még kiírva. Amikor bemondtam ezt az összeget az interjúztató arca megrándult konkrétan. Junior pozikba ennyit sem lehet elkérni? Nem IT terület.

2022. aug. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kevés, ha Pesten van és kell nyelvtudás, plusz multis hely.

Nógrádi KKV-ban sok

2022. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Budapest, felsőfokú végzettségem van B2 nyelvvizsgával. A végzettségem valamilyen szinten kapcsolatban áll a cég portfóliójával, de PM képesítésem nincs.

Esetleg egy ilyen képzés: [link]

Segíthetne jobb Junior pozíciókba bejutni?

2022. aug. 5. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért rándult meg mert kicsit kevés? Pláne ha valami műszaki terület…
2022. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy is! Keveset mondtál, azért rándult meg az arca. 600.000 inkább, aztán alkudjanak belőle.
2022. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem értem miért rándult meg az arca, mert ez se nem sok, de se nem nagyon kevés. Olyan közepet lőttél be, ami full kezdőként szerintem optimális.

Én is ennyit adtam meg, mert ugyan sok cégnél megfordultam előtte, de nem volt kifejezetten ebben releváns tapasztalatom, amire most tanítanak be.

2023. febr. 21. 23:25