Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám kiegészíteni a...

Hogyan tudnám kiegészíteni a fizetésemet?

Figyelt kérdés

A fővárosban élek fiatal felnőttként és nagyon keveset keresek. Szeretném kiegészíteni a fizetésemet például valamilyen hétvégi munkával. Egyedül a bébiszitterkedés jutott eszembe. Milyen lehetőségek vannak még? Vendéglátóhelyek keresnek pl hétvégi beugrós embert vagy merre lenne érdemes elindulnom?

Max 2-3 hónapos átmeneti állapotról lenne szó, de nem tudom milyen lehetőségek vannak.


2022. aug. 5. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Tanulj, képezd magad! Időszakos munkával azt éred el, hogy a szabadidődben kifacsarod magad és nem jut időd feltöltődni, míg egy jó szakma, képzés hosszútávon nagyon megéri! Mi az ami érdekel és szívesen csinálnád?
2022. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
igaza van az egyesnek, de mégsem. Évekóta gondolkodom az ilyenen, hogy mivel lehetne extra pénzhez jutni. Angolul is probaltam rákeresni. Van pár nagyon alap ötlet. mint pl add el a nem használd cuccaid vidd el a szomszédod kutyáját sétálni stb... Ne vicceljünk már. mindenki ezt irja le, hogy "mihez értesz, mit szeretsz csinálni?" ÖTLETEK KELLENEK! Nem érdekel ha pék vagyok. írd le, hogy tőzsde. tőzsde oké, de hogy kezdjem el?? Beszélgetés innen fog kiindulni. Kérdésre válaszokkal... Nekem senki ne irkalja, hogy mihez értek meg mit akarok ha pénzt akarok. Amiről te beszélsz egyes, az a passziv jövedelem. Miből lehet passziv jövedelmünk?? Vegyek házat és adjam ki?? elég alap ötlet ugye.. de ha pénz kell nyilvan nincs házra pénzem.
2022. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a javaslatot első értem én csak b*szhatom az önképzést, ha nekem MOST kell pénz és most kell fizetnem a számláimat, meg kaját rakni az asztalra:D
2022. aug. 8. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!