Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! 1KOCSISSRT kriptovalutáva...

Üdv! 1KOCSISSRT kriptovalutával foglalkozó Discord szerverére megéri befizetni?

Figyelt kérdés
Érdekel a kripto, és van némi tőkém befektetni is, szerintetek mennyire éri meg az ő Discord szerverére befizetni?

2022. aug. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Neki igen.
2022. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszi ki folyton az előfizetők milyen százalékban profitálnak, hamis képek lehetnek?
2022. aug. 7. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Legnagyobb pénzlehúzás EVER
2022. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barnabas112 válasza:
86%
Én is befizettem 25000 ft-m bánta 🙂
2022. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Mik voltak a szolgáltatások a pénzért cserébe?
2022. szept. 4. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Srác egy büdös c... Felépített maga köré néhány embert akik beszervezik az embereket, cserébe jutalékot kapnak. A SmashCoin projektjében benne voltam, aki kicsit is jártas a cryptoban mondtuk hogy bukás lesz, nincs semmi mögöttes tartalom. Abból is csak ők szedtek ki pénzt, mára már nincs sehol sem az a projekt.
2022. okt. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tomi191 válasza:
60%
Nekem megérte, több mint fél éve vagyok tag, és a bevételem több mint felét már a crypto hozza! Nagyon segítőkészek, a csapat összetartó, csak ajánlani tudom! A smash coin projectbe én is benne voltam, az előző válaszolóval ellentétben plusszal tudtam zárni azt. Indulás után 3x-os értéken adtam el. Az első indulás után megpróbálták tönkretenni a projectjüket külsősök, sikerült is nekik. A második indulást rá 24 órára megcsinálták, és óriásit ment! Aki résen volt profitált.
2023. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!