Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Forexel tényleg ennyi pénzt...

Forexel tényleg ennyi pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a minap hosszú töprengés után előfizettem egy Forex kereskedéssel foglalkozó személy csoportjára azzal, hogy nem is jön be 1x ennyi pént megér (70$)).

2 napot töltve a csoportjában a MetaTrader 5 DEMO számlán megtettem a tippjeit. És 90%-ban minden jött amit mondott és a demo számla ellenére is csak, úgymond halandó emberi mértékkel tettem meg a tippjeit (azaz 100-1000$-ig). És pl. egy 100$-ral megtettet tippből lett 40-50$ profitom.

Tehát 40%-ot hozott, ez mennyire valid? Nem sok tudással rendelkezve a Forex kereskedéssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, hogy meg-e éri idővel valós számlára váltani, tényleg ekkora százalék a profit?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat.


21/F



2022. aug. 7. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg semennyire.


Szélhámos hamis pénzügyi guruk tömegei vannak arra szakosodva, hogy a forex kurzusaikat árulják, amiből "bárki egyszerűen meggazdagodhat", de ebből max ők gazdagodnak be.

2022. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Lehet vele pénzt keresni, de az elmondott szituációban az nem te voltál, hanem a csávó, aki lehúzott a kamu szövegével.
2022. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy egy ket tipp bejon es fogsz 40 szazalekot nem jelenti azt hogy amikor igazi penzel csinalod pozitivba leszel. De probald ki. Meglatod, ha annyi penzt teszel bele ami mar nem hagy aludni akkor a nyero poziciokat tul hamar bontod majd fel, a bukokbol meg nem fogsz idejeben kiszallni.
2022. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és éppen ezért kérdeztem rá, hogy mennyire megbízhatók.

De a MetaTraderben én raktam meg a tippjét az adott devizapárra, amihez neki semmi köze. Mert a MetaTrader egy meghízható, elterjedt oldal és le is ellenőriztem egy gyors Google kereséssel h tényleg annyi-e az adott devizapárnak és annyi volt.

Szóval ebből kiindulva valós, nem?

Vagy valamit talán nem vettem számításba?

2022. aug. 7. 21:45
 5/18 Fsms ***** válasza:
70%

Szállj ki belőle, el fogod veszíteni az összes pénzedet.

Van egy két profi a világban aki valóban sokat keres rajta, de ez nagyon ritka.

2022. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen egyszerű lenne, akkor nem gyanús hogy már mindenki forex csiliomos lenne?
2022. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg működne, akkor már régen ő lenne a világ leggazdagabb embere, és nem 70 dollárért árulná a tippjeit.
2022. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

A férjem évek óta foglalkozik vele, vannak trendek, amelyeket lehet elemezni, ez egy külön tudomány. Ő írt rá egy automatát, amelyik köt időnként, de csak mikrószámlán. Normál számlán nem érdemes, mert a bróker bármikor belenyúl, mondván volt egy visszateszt, utólag le sem tudod ellenőrizni. De amióta háború van, azóta ezt is leállította, teljesen kiszámíthatatlan a piac. Egyébként is az van, hogy bárhol van valami váratlan esemény, már buktad a pénzed.

Egyébként valóban tele van a net, hogy ezzel mennyire meg lehet gazdagodni, de igazából csak a bróker gazdagodik meg rajta.

2022. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez nullszaldós játszma.

Aki IGAZÁN ért hozzá, az fog meggazdagodni.

A sok reklám ÉS a demo számla IS azért van, hogy legyen valaki, aki pénzt visz be, amit aztán meg lehet szerezni.

2022. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Ja. és FOREXszel!

A "forexel" elvileg azt jelenti, hogy éppen a FOREX-et nyűvöd.

De ilyen ige nincs.


"valid?"

Mármint: így működik a valóságban is?

Nem, mert ott jobban félted a pénzed, tehát sokkal rosszabb döntéseket hozol, rossz időzítéssel.

Ezen alapul az egész játszma, és ezért fognak majd kiforgatni a profik.

2022. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!