Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmához elég az,hogy...

Melyik szakmához elég az,hogy csak a pénz miatt csinálod?

Figyelt kérdés
Szeretnék magas fizetést, de persze ide sokat kell tanulni. Velem viszont az a baj hogy maga a tanulás nem érdekel. Csak az érdekel hogy pénzt lássak a kezemben, eljussak bárhova, megvegyek bármit.Nem azért kezdenék el egy szakmát mert jújjj de élvezem én azt csinálni,hanem csak azért hogy kiszabaduljak ebből a sz*r anyagi helyzetből és a jelenlegi betanított alja munkáktól. Ez pedig nem elég a sikerhez. Mindenhol az a mese megy hogy szeretned kell azt amit tanulsz/csinálsz. Engem egyáltalán nem érdekel a karrier meg a szakma szépsége meg mittudjam én mi. Engem CSAK az érte kapott PÉNZ érdekel.Szeretek költeni, szórakozni stb, de utálok megdolgozni érte,csak azért mert nem tudom megtalálni azt a szakmát ami érdekel. Csak az kell hogy végre kiszabadulhassak ebből a korlátokkal teli életből.Elegem van ebből a nyomorék életből hogy a házamtól tovább nem jutok el mert nincs miből.
2022. aug. 8. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Barmelyik szakmaban eleg ez ha komolyan penzt akarsz. En pld az elejen nagyon nem szerettem ITban dolgozni, de ott volt a cel h ebben sokat lehet keresni. Most eljutottam oda h full remote dolgozok tanacsadokent havi netto 3 millios fizetesert. Persze vannak nehez hetek, amikor sokat kell melozni, de olyan is van h egesz nap semmit se melozok csak slacken beirogatok a csatikba. Ha elegge erdekel a penz eleg realis karrier utat fel tudsz epiteni, es nagyon gyorsan haladni felfele.
2022. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
IT nekem is nagyon nehezen indult, de a nettó 2,5 milliós fizu két év után elfeledtette velem a gondokat
2022. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Prostitucio


-nem kell tanulni semmit

-nem kotelezo elvezni a munkat

-sok penzt lehet keresni vele

-nem jar hosszadalmas-korulmenyes karrierepitessel


Minden kovetelmenyednek megfelel. Viszont nem art ha mindehhez nem vagy rusnya.

2022. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Senior burkolóként nem szeretek vésni, meg fugázni meg szilózni de a havi 3 milliós fizetés mellett ez belefér.
2022. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Hogy képzeled el ezt az egészet? Ne kelljen sokat dolgozni, ok. De ezért tanulni kell, hogy ilyen pozícióba juss, nem fogják neked puszira adni, mert mire fel tennék?

Ne legyél ekkora nyomorék, a te szavaiddal élve, hanem tegyél érte, hogy jó állásod legyen.

Az informatikában is sokat le kell tenned ahhoz, hogy oda juss, ahova a válaszolók.

2022. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Garantálom neked, hogy ezzel a hozzáállással nem lesz belőled semmi.
2022. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan változtassak a hozzáállásomon ha semilyen szakma nem érdekel? Én lennék a legboldogabb ha ez sikerülne. Erőltessem magam? Valami vagy érdekel vagy nem. Nem lehet erőltetni, meg hazudtolni magad hogy igenis érdekel ,ha nem úgy van. Ugyanis 2 választásom marad az életben , sz*r munkákat végezni életem végéig minimálbérért, vagy tanulni és jól keresni jobb munkával
2022. aug. 8. 12:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem megy, akkor fogadd el, hogy nem vagy kompatibilis semmi jól fizető foglalkozással. Ha meg félre tudod tenni az ellenérzésed, akkor végezz el valami olyat, aztán keress jól vele.
2022. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért lett lepontozva #3. A kérdező pénzt akar, de nem akar beletenni energiát, az legkönnyebben így megy. Az itt összehazudott IT fizetésekhez érteni is kell valamihez, amihez pedig nyilván tanulás, tapasztalat, befektetett idő és energia kell.
2022. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(En sem ertem, a leghasznosabb valaszt adtam a kerdesre. Valoszinuleg sok itt a hogyismondjam… egyszeru ember:))
2022. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!