Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még aki pályakezdőként...

Van még aki pályakezdőként olyan reménytelennek érzi az álláskeresést? Lassan már olyan elérhetetlennek tűnik egy sikeres állásjelentkezés. Pedig már nem diplomás állásra is jelentkeztem diplomával.

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha a mai vilagban diplomaval nem kapsz munkat az eleg gaz, persze ha nem az isten hata mogott elsz es valamiert ott keresel...
2022. aug. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nem mindegy, hogy milyen diplomád van a munkaerőpiacon. Egy kohómérnöki diplomával Budapesten nem biztos hogy milliókat fogsz keresni.


A Lidl honlapján láttam, hogy bolti dolgozókat keresnek érettségivel bruttó 384 ezres fizetésért. Fogalmam sincs, hogy ezért mennyit kell dolgozni, de ha nincs más akkor pályázd meg az állást.

2022. aug. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közel 10 év munkatapasztalattal is annak érzem jelenleg.
2022. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem elkeseredni kell, hanem tenni valamit


Mi a végzettséged?

Gyakorlat/diákmunka volt?

Milyen pozíciókat pályázol?

Be se hîvnak vagy az interjúkon nem jutsz túl?

2022. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmi infót nem

írtál le.

-milyen végzettség

-hol keresel melót

Stb…

Így sajnos nem igazán tudunk releváns választ adni.

2022. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem nagyon, pedig olyan helyekre jelentkezem,ahol azt írják "csatlakozz csapatunkba, nem kell hozzá végzettség, betanítunk"

és vissza sem jeleznek

mondjuk anya azt mondta türelmetlen vagyok

az egyikre pénteken, a másikra ma jelentkeztem

nem tudom mennyi a reális idő, hogy visszajelezzenek, meddig érdemes várni a válaszukra

nekem egyetem mellett kellene munka (nem diák)

2022. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!