Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel indokoljam állásinterjún...

Mivel indokoljam állásinterjún, hogy az előző munkahelyemen próbaidő alatt felmondtam?

Figyelt kérdés
Egy hónapos próbaidő utolsó hetében felmondtam, mert a cég vezetése szakmaiatlan, hozzá nem értő, senki nem tudta, kinek mi a feladata, túlóráztattak, amiről nem szóltak előre, ráadásul a vezetők lekezelő módon bántak az alkalmazottakkal. Középvezetői pozícióban voltam, tőlem is elvárás volt, hogy kutyába se nézzem a beosztottjaimat, amire én nem voltam hajlandó. Így inkább felmondtam. Állásinterjún ha kérdezik, miért mondtam fel, mit mondjak? Az igazat nem mondhatom, mert rossz fényt vet az előző munkahelyemre, és rám is. "Nem találkozott az elképzelésünk" pedig további kérdéseket szül.

2022. aug. 16. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

"Az igazat nem mondhatom, mert rossz fényt vet az előző munkahelyemre"


És?


Volt hely ahol 5 nap után felmondtam és eddig amikor megkérdezték, hogy miért, elmondtam, hogy mert egy putri volt az egész, kritikán aluli és igy kb ennyi is volt, haladtunk tovább.

2022. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Jó kis vezető lehetsz, hogy egy ilyen kis dolgot nem vagy képes megindokolni magadtól.

Nem találkozott a cég elképzelése a tiéddel, bla, bla. Mi ebben a bonyolult?

2022. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne mondhatnád az igazat?

Felsorolod a dolgokat röviden és mész tovább. Szerintem teljesen valid ok és egy normális cég nem fog problémázni ezen

2022. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
amúgy miért kell tudniuk erről a helyről??
2022. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Na ez az, amit a 4-es is írt. 3 hétnyi munkaviszonyt teljesen felesleges beleírni is a CV-be.
2022. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!