Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert nincs a mai világban...

Miert nincs a mai világban becsülete a munkának?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy egyre kevesebb megbecsülése van a munkának mind anyagilag mind társadalmilag. Mindenkinek csak elvárásai vannak de hála és köszönetet alig kap érte az ember. Nem lenne jobb mindenkinek ha kicsit figyelmesebbek lennénk egymással és nem egymás aláásásával lennének elfoglalva egyesek. Tisztelet a kivételnek.

2022. aug. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
De jobb volna, meg az is jobb volna ha világbéke volna. De az élet sosem volt és soha nem is lesz ilyen.
2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos így van, sokkal jobban élnek a celebek, influencerek, mint normális dolgozó emberek. Olyan életszínvonalon élnek, amit fizetésből sosem engedhet meg magánsk az ember, pedig társadalmi hasznosság szempontjából semmivel sem fontosabb az, amit ők csinálnak. Néha úgy el is megy a kedvem az élettől is, mikor 8-tól 5-ig dolgozok és igyekszem mindent jól csinálni, aztán a fizetésem alig elég megélni.
2022. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szuper kérdés. Lehet, hogy van az a munakhely, ahol van, én még nem találtam ilyent.
2022. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nincs becsülete, mert a s.zart is kihajtják az emberből, elvárják, hogy azért élj, hogy az adott helyen dolgozhass, 0 élettel.


Ezért nincs értelme élni igazából, ezért jobb influencernek meg sztárnak lenni, megélheted a vágyaidat, élvezheted az életet.

2022. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az emberek hozzáállása is sokat változott az elmúlt 2-3 évtizedben. Én azt látom, mindent át akarunk venni nyugatról, akár jó, akár rossz, és ennek egy erős hatását érezzük. Kiszolgáltatottság, megfelelési kényszer, ezek visszahatnak a társadalomra, beleépülve a mindennapokba is.
2022. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!