Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikus munkákhoz szeretnék...

Grafikus munkákhoz szeretnék modellt állni. Hol/hogyan tudnám ezt elkezdeni?

Figyelt kérdés

Levelezős diák vagyok, van ugyan munkahelyem, de elég keveset keresek és lassan nem tudom eltartani magam, de a művészetek mindig is vonzottak és ezt nem tartom "erkölcstelen" dolognak.Hétvégi munkának gondoltam.

Segítenétek?


2010. szept. 24. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy egy grafikus ezért fizetne. Vannak neki barátai, ismerősei rokonai, akik ezt ingyen megcsinálják. Nem keresnek olyan jól, hogy ezért vagy fizessenek vagy sokat adjanak.
2010. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha jól nézel ki modellnek próbáld meg a hostess munkát.
2010. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a grafikus mamája szívesen tárja fel pucér valóját a gyermeke előtt, mint ahogyan ezt a sörivó cimbikről sem lehet elmondani.

Persze biztos vannak kivételek...:)

Azért gondoltam erre, mert vannak azok az aktok,amikhez ember kell. Ezt ingyen senki nem vállalja.

Csak kiváncsi vagyok ennek a menetére.


A hoszteszkedéssel az a baj, hogy ritkán adódik munka, és egyáltalán nem fizet jól, és általában 12-13 órás alkalmakról van szó. Voltam már és nem jött be sajnos.

A party tündér hosztesz kategóriába meg már nem férek bele :D

2010. szept. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!