Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A zing éttermekben is olyan...

Thoughtful kérdése:

A zing éttermekben is olyan szar dolgozni mint a meki, burgerking, stb gyorséttermekben?

Figyelt kérdés
Burgerbe dolgozom 2 étteremben is voltam borzalmas rosszindulatú kollégák vannak, kezdem azt érezni minden gyorsétterem ilyen. Zingről valakinek tapasztalat? Etele plázában lévő zingről hallottam hogy jófejek a kollégák és nagyon ramferne egy nem toxikus közeg:(

2022. aug. 23. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm a Zingben dolgozik pultosként. Igaz nem Pesten hanem Debrecenben. Ő azt mondta, hogy teljesen meg van vele elégedve és jobb mint amilyen a Meki volt. Ráadásul többet is fizet valamint a kollégák is jó fejek. Szerintem ha tetszik a hely, van hozzá kedved és van esely rá, hogy felvegyenek akkor mindenképp próbald meg. Ha meg nem jön be akkor keresel egy másik helyet. Ebben a szituációban nincs vesztenivalód.
2022. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nemrég voltam náluk próbanapon.

Az egyik dolgozó elmondta, hogy ha gyenge a forgalom, akkor kiválaszt a felettes egy személyt és haza küldik, mivel kevesebb a munka és felesleges + 1 fő dolgozó.

Természetesen így nemet mondtam a munkára, kedvesen elköszöntem.


Erre amikor vártam kifizessenek, 1800-as órabérben egyeztünk meg, pofátlanul 1000 Ft-os órabért akartak kifizetni.

Vigyázni kell velük, mert borítékban fizetik a próbanapost, aki nem szeretne tovább dolgozni náluk. Ha helyben nem számolod meg a fizetésed, akkor buktad a teljes összeget.

Bár így is bújtam, mert már egyáltalán nem fogom megkapni se postán, se utalással a fizetést.

Meséltem pár ismerősömnek ezt a dolgot és persze írtak is a budapesti Zing burger értékeléséhez, amit gyorsan töröltek a gyorsétterem dolgozói. Nehogy negatív véleményt is olvassanak az emberek.


Örülhetnek a Zing burger dolgozói, pláne Zsanna, hogy átvert egy próbanapost, akit nem fizettek ki az elvégzett munkája ellenére sem.

2023. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
* bár így is buktam (előző voltam)
2023. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!