Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez túl magas bérigény?

Ez túl magas bérigény?

Figyelt kérdés

Bruttó 700 ezer forint nagyon magas bérigénynem számítana?

Júniusban diplomáztam, viszont van 1,5 év gyakornoki+ 1 év főállású ( a cég felvett főállásba,mert már nem voltak óráim) tapasztalatom a területen.

Most van egy cég ahova át szeretnék menni,ugyanerre a területre,pontodan ugyanezek lennénekna feladatok.

Ez a bruttó 700 ezer túl soknak számít,ha ennyit mondok bérigénynek?

24N



2022. aug. 30. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban fel akarnak venni, akkor nem fognak egyből elküldeni, csak kapsz egy alacsonyabb ajánlatot. Ha sok más jelentkező van hasonló képességekkel, akkor nehezebb dolgod lesz.


Én a helyedben a hays salary guide-ját nézném meg: [link]


Ha úgy gondolod, hogy átlag fölötti készségeid vannak akkor nyugodtan zúzz a felső sáv felé.

2022. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Ez semmi, mi a konkrét pozíció? Így annyit tudok válaszolni, hogy lehetséges hogy igen de az is hogy nem.
2022. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom. Legtöbb szintén pályakezdő programozó sem mer ennyit kérni, infós diplomával, angol nyelvtudással. Sőt, ez már medior fizetésnek számít.

Te miért gondolod, hogy "irodai munkásként" jogosult vagy egy ilyen magas összegre, aminek még csak munkaleírása sincs és pozíciót sem kapsz, csak annyit hogy "irodán dolgozik"?

2022. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogom egy ilyen oldalra leírni a pozíciót és a részletes munkakört,sose lehet tudni ki ül a számítógép túloldalán.

Azért gondolom,mert az árak ezt dijtálják az üzletekben.

Bár lehet jobban járnék ha inkább nem az országban keresnék új állást, ezen is elgondolkodtam.

2022. aug. 30. 22:30
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vagy igen vagy nem lehet hogy magas az is lehet hogy nem. De ha leírod hogy mondjuk Darab Analyst.
2022. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%
Br 850 kéne próbálkoznod, mert úgyis lealkudják, így nem mindegy az eredeti bérigény.
2022. aug. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kértél végül és mennyit kaptál?
2023. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bruttó 650et kaptam.
2023. máj. 16. 18:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!