Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz úgy munkát találni,...

Nehéz úgy munkát találni, hogy az ember levelezőre jár?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy emiatt nem vesznek fel, mert nem akarnak ezzel bajlódni, hogy x napokon nekem suliba kell menni? Vagy hogy gondolják, hogy ha elvégzem, akkor úgyis lelépek és emiatt nem vesznek fel?

2022. aug. 31. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdasági diplomám van, mielőtt beírtam a pénzügy levelező ma-t, naponta 1-2 megkeresést kaptam, de mióta szerepel hogy még tanulok, nagyon lecsökkent, ilyen heti 1-2, tehát szerintem mindenképp nehezebb, igen.
2022. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdeznek rá, szerintem nem kell az elején mondani. Lehet hogy lepra hely és egyébként sem akarsz majd ottmaradni 2-3 hétnél tovább. Hétközben is be kell menni egyetemre, vagy csak hétvégén?
2022. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Van pár pénteki alkalom, amikor be kell menni.


Én beleírtam az önéletrajzomba. Mert gondolom úgyis meg kell beszélni a munkáltatóval, hogy tudja előre, hogy x napokon nekem suliba kell menni.

2022. aug. 31. 20:37
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod, a legtöbb esetben nem tekintik előnynek. A munkaadók többsége azt szeretné, ha mindig a rendelkezésükre állnál mikor szükségük van rád. Igazából csak egy plusz gond nekik, hogy még azzal is tervezniük kell, hogy te konzultációkra és vizsgákra mész.
2022. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Valóban problémás lehet, de messze nem lehetetlen. Kifejezetten sokan dolgoznak így. Próbálkozz, aztán biztos lesz olyan hely, ahová felvesznek.
2022. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem 1 hónapja úgy vettek fel életem első munkahelyére, hogy tudták, levelezőre járok, de előtte hónapokig kerestem állást. Azon szaktársaim, akik nem mentek tovább levelező mesterre, pár hónapon belül találtak állást.
2022. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én most fogok kezdeni egy alapképzést munka mellett, de őszintén...már eleve az, hogy munka mellett hogy tudja az ember megoldani a tanulást az is stresszes, nemhogy az órákra mászkálás. Engem mindenki bíztatott , hogy nyugodtan jelentkezzek, meg hogy kérjem majd a kedvezményes tanrendet, de már most elment a kedvem az egésztől. Az én munkahelyem sem örül pl, hogy egyetemre jelentkeztem.

Nyilván annyit mondtak, hogy rendben az én dolgom, de oldjam meg mert szabit nem kapok akármikor. (ez eddig is így volt)

Amúgy szeretem a munkahelyem, mert nagyon jó a csapat, de tény hogy nálunk még azt is nehéz megoldani ha hirtelen lebetegszik valaki, nemhogy a sima szabadnapokat amiket kedvtelésből veszünk ki.

Nekem annyival könnyebb dolgom van , hogy stabil munkahelyem van, de biztos vagyok benne, hogy munkát találni így , hogy levelezőre jársz nem olyan egyszerű.

Amúgy én őszintén nem tudom, hogy mások hogy csinálják munka meg gyerek mellett...

2022. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mennyiszer kell pénteken bejárni...Nekem sajnos rendszeresen,emiatt nem is találok semmilyen állandó munkát,mert húzzák a szájukat....
2022. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
3 pénteki alkalom van az egész félévben.
2022. szept. 2. 00:23
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Azt azért meg lehet oldani, főleg ha időben tudod mikor lesz. Úgy hogy minden péntek-szombat foglalt már bonyolultabb.
2022. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!