Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni, ha a műszakve...

Mit lehet tenni, ha a műszakvezetőm nem enged előre lépni?

Figyelt kérdés
Cégen belül lenne lehetőségem jobb munkára pályázni, de a műszakvezetőm állandóan keresztbe tesz nekem. Felém azt kommunikálja, hogy pályázzak nyugodtan, de mikor megpályázok valamit és hívnának interjúra, akkor a HR felé mindig azt kommunikálja, hogy nem támogatja a jelentkezésem. Mit tegyek?
2022. szept. 1. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ellene panaszt a HRen vagy pedig az etikai vonalon, ha van olyan
2022. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HR-en említettem, de nem történt semmi érdemleges. A HR igazgatóval beszéltem, de ő csak annyit mondott beszéljek a toborzó HR kollegájával. Ő meg ugye írta, hogy a műszakvezetőm nem támogat ezért le kell zárnia a pályázatom.
2022. szept. 1. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod átkérni magad másik műszakba másik vezetőhöz? Hátha ő nem akkora fäszparaszt.
2022. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet át tudnám, de nem akarok már műszakot váltani, hanem új munkakörre pályázni.
2022. szept. 1. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a HR-est hogy van-e valami gond a munkáddal-teljesítményeddel-hozzáállásoddal? Mert te továbbra is meg fogsz pályázni minden előre lépési lehetőséget de ha itt a műszakvezetőd folyamatosan keresztbe tesz akkor legközelebb lehet hogy más cégnél adod be a pályázatot.

Én két lehetőséget látok, vagy a műszakvezetőd tényleg ennyire g.ci, vagy annyira jó munkaerő vagy hogy nem akar elveszíteni de elég bután kommunikálja ezt le.

2022. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erről lehet szó, de ezzel nem tud ott tartani.
2022. szept. 1. 14:23
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor adj ultimátumot. Mond meg a műszakvezetőnek ha ezt folytatja ki fogsz lépni és máshova mész át dolgozni, ahol nem korlátoznak. Meg fog ijedni ha egy jó munkását a sza.rságainak köszönhetően elveszít. ilyesmit én már megjátszottam, megmondtam neki hogy beadom a felmondásom ha ez meg ez nem így lesz, mert így nem kívánok tovább itt maradni. Mindjárt másképp állt a témához. Most nem írom le mi hogy volt, mert nem ez lényeg, de lehet sakkozni. Ha ő köcs.ög akkor te is legyél az.
2022. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy nem vagy elég jó vagy nem vagy neki szimpatikus és nem akar veled dolgozni. Nálunk is a műszakvezető megválogatja, hogy kivel akar együtt dolgozni. Bár nem írtál konkrétumot, hogy milyen irányban mozdulnál el.


Nálunk van pár nagyon tehetséges kolléga akik feljebb lépnének, de vétózva vannak a műszakvezető által, így bármennyire hajtanak nem ők fognak feljebb lépni

Megszoksz vagy megszöksz

2022. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nahát ezaz, hogy ők is miért vannak vétózva?

Ha rosszul dolgoznék, akkor inkább lenne azon, hogy minél előbb megszabaduljon tőlem és engedjen át másik területre és így mindenkinek jobb lenne. De nem ez a helyzet, nem enged el.

2022. szept. 1. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Műszak után megvárod a parkolóban és alaposan megvered. Utána pedig másnap felmondasz.
2022. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!