Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 milliót keresek havonta....

2 milliót keresek havonta. Szerinted ez jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2 milkát keresek havonta, szerinted ez jó vagy nem? Nagyon fáradt vagyok a nap végére, szerintetek megéri vagy keressek olyat, amiben nem fáradok el ennyire de kevesebbet fizet?

#gazdag #milliomos #mercedesamg
2022. szept. 2. 22:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10

Ha ennyit keresnék? Mert ez neked olyan sok? Ha régen kerestem volna ennyit akkor igen, sok lett volna, de most nem sok...

2022. szept. 2. 23:11
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmasan kevés
2022. szept. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Attol fugg mihez mered magad. Boven a top 90 szazalekban vagy ezzel, de nem csak az szamit hogy hogyan keresel hanem hogy hogyan forgatod a penzt. En nalad jo 1.5x tobbet keresek es mellette aktivan tozsdezek kiemelkedo hozammal. Nekem a celom hogy elerjek 1milliard vagyonig, neked mi a celod?
2022. szept. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Én kb 3 milliót keresek és nem fáradok el. Mi ez a fárasztó meló? 4 műszakban vagy? Pakolsz? Kőműves vagy? Mióta keresel ennyit és mikor lépsz a 3 milliós szintre?
2022. szept. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Megkerdezed, hogy 2 millió nettó fizetés sok vagy sem, alatta hashtagként megadod, hogy gazdag, milliomos, mercedesamg. Nem unod még a troll kérdéseket? Aki ezen a szinten van nem kérdez ilyen hülyeséget.
2022. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Hú de sz*r lehet ezeknek a programozóknak én burkoló vagyok 50ezres órabérrel,havi 4 millió zsebbe megvan és 3 évtizedre előre be vagyok táblázva
2022. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem lehetsz fáradt ha van még erőd ilyen hülye kérdést feltenni.
2022. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Jah, persze.
2022. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Nagyobb családi körben nálunk ketten is vannak akik nettó 2 millió felett keresnek.


Foglalkozásuk:

-Orvos, magánpraxis.

-Vállalkozó


Furcsa mód ha rájuk nézel nem látszik rajtuk a pénz. Az autójuk max 15 millióba kerül és a házuk/lakásuk sem kifejezetten nagy szám. Konkrétan bele olvasnak a környezetükbe.


Például ebből a fizetésből még nem engedheted meg magadnak, hogy vegyél egy új Teslát, pedig mennyit lehet látni az utakon. Mostanában napi 2-3at minimum látok Budapesten, de ez csak egy példa naponta legalább +30db +30 milliós autót látok az utakon.


Másik példa:

Ők kb 50-80 millió közötti házban, lakásban laknak. Igaz a vállalkozónak van 2 üzlete is, ami saját és egy nagy raktára, de nem durva a lakása, viszont a körbe nézel csak Budapesten, szerintem több ezer +150 milliós lakás van.


Most gyorsan ingatlan.com-ra is beírtam a minimum 150milliót és ott is 2500 eladó lakást adott ki és nem vettem bele az házakat, üzlethelyiségeket, raktárakat stb...


Elképesztő vagyoknok vannak és jó keresetek az országban, így a nettó 2 millió annyira nem nagy cucc, sőt igazából csak egy biztos középosztály szintű életet tud adni.


Szóval a fejemben nem vált ki semmit. Jelen esetben csak a kérdezőn cringelek, mert rajta látszik, hogy nem keres ennyit.

2022. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
nekem mercim van nem tesla, teslanak nincs hangja ezért nem veszek Teslát, nem azért mert nem engedhetem meg magamnak, megengedhetném
2022. szept. 3. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!