Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt még olyan aki, azt...

Van itt még olyan aki, azt érzi meg találta a hivatását?

Figyelt kérdés

Boldog vagyok, mert én meg. Boldog párkapcsolatban élek és annyira szeretem a hivatásomat, hogy az elmondhatatlan.

Óvó néni vagyok és engem ez annyira feltölt, hogy elmondhatatlan. Hálás vagyok.

Van még valaki aki hasonlón érez?

Valahogy mindig van bennem egy félelem még ha óvónő hiány is van, hogy csak dolgozhassak ebben nyugdíjas koromig, mert én sose szeretnék mást csinálni.

Hálás vagyok és csak ki akartam írni magamból.



2022. szept. 3. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Viszonylag elegedett vagyok, attol eltekintve, hogy beragadtam a havi 2,5-3 M kozotti bersavba, ugyhogy szerintem jovore bucsut intek a kizsakmanyolo magyar cegeknek es contractorkent dolgozok amcsi cegeknek. De a fizetesi korlatot leszamitva nem rossz, full remote job, pentekenkent szoktam beugrani az irodaba csocsozni meg a Teslat feltolteni.

Cisco Systems Solution Architect, 34 F.

2022. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
1-es téged miért frusztrálnak ennyire az informatikusok, hogy ezt mindenhova beírod? :)
2022. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Én fullosan átsült full kifejlesztett steak vagyok, full remotban, archeológiai devops oklevéllel amit a micsigeni egyetemen állított ki személyesen az államelnök és a gyakoris fulldevops programistenek áldottak meg bohócsapkában. Én még a szívsebészt is beprogramozom, más, alacsony hozzáadott értékű munka szóba sem jöhet nálam. XD
2022. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem. Repül az idő a munkahelyemen, sokszor otthon sem bírom meg megállni, hogy ne gondolkozzak egy problémán vagy ne azon agyaljak, mit hogyan lehetne csinálni. Késztetést érzek rá, hogy szabadidőmben is tanuljak, próbáljak jobb lenni, jobban csinálni dolgokat.


Pályaváltó vagyok, tudom, milyen az a munka, amit nem szeretek csinálni. Mióta ebben dolgozom, kinyílt előttem a világ.


Adatelemzéssel, adatfeldolgozással foglalkozom.:)

2022. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Double szenior (ez a legmagasabb szint) full remote devops, menedzser op highend frontend backend remote master vagyok, az alapnyelveken kívűl 3 olyan nyelven programozok amit én találtam ki, a maximum felett keresek, de nem vagyok most megfizetve. ....grrakot llopr ....nem elírás, saját szavaim is vannak már, amit csak én értek.

Külföldön fogom folytatni, most készülök megalapítani majd azt az országot, ahová megyek, mert a meglévők kevesek hozzám.

2022. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Máshogy nincs is értelme dolgozni. Életed jelentős részét munkával töltöd, így nyilván azt kell csinálni, amit szeretsz.
2022. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En igen, de csak mellekallaskent vegzem, mert nehezen hiszem el, hogy meg lehetne belole elni (karrier-tanacsado vagyok, az otthonrol vegezheto munkak vagy kulfoldi munka megtalalasaban segitek). A foallasom tervezografikus es online marketinges.
2022. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En igy erzem, tesztmernok vagyok, messze felső vezetoi vizetest kapok tanacsadokent, pont eleget dolgozok, se tobbet se kevesebbet nem szeretnek. Van ido a csaladra es a gyerekekre
2022. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtaláltam a hivatásom, de picit úgy érzem jelenleg alulfizetnek, de kényelmetlen lenne most váltani még egyetem alatt, így ha flexibilisek lehet maradok.


Meg persze most nekem nem a pénz, hanem a tapasztalat számít, de kezd picit bosszantani.

(Kb fele annyit fizetnek, mint ami "nagyon jó"-nak számít fizetés szempontjából diákmunkánál ebben a szakirányban)

2022. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam. Remélem ezt csinálhatom nyugdíjig, ami nem lesz.
2022. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!