Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát vállaljak...

Milyen diákmunkát vállaljak Budapesten, amihez nem vagyok sem túl-, sem alulképzett?

Figyelt kérdés

Most kezdek a Corvinuson és szeretnék pár órában diákmunkát vállalni. Angolból és németből is van felsőfokú nyelvvizsgám és dolgoztam már vendéglátásban. Gyorsétteremben nem szeretnék dolgozni, mert úgy érzem már jobb munkám is lehet. A szakmámban gyakornok még nem lehetek, mert még nem tanultam semmit, azt csak a 2. évtől kezdhetem. Találtam például egy recepciós munkát, de odaírták, hogy határozott fellépés kell, ami nekem nincs, de dolgozok már rajta, és jól kell ismerni az excelt(azt szintén nem ismerem olyan jól). A pultos munkák tetszenek, viszont lehet nem jó ötlet éjszaka dolgozni, amikor az egyetemre kéne koncentrálnom.

Valami olyan munkát keresek, ami nem jár sok felelősséggel, lehet heti pár órában végezni és a fizetés sem olyan rossz (min. 1500Ft.).

Nekem nem jut most eszembe ilyen, ha van bármi tipped, kérlek írd le!



2022. szept. 6. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Hát diákmunka sztem még most is elég rosszul fizet, gyakornoki munka meg nem fog menni amíg nincs egyetemen sem tapasztalatod.

Mondjuk jó lenne tudni milyen szakot is végzel, mert úgy könnyebb bármit is mondani.


Ami jelenleg mehet az pl telefonos operátor telekomban és társaiban. Otthonról csinálhatod, nem jár sok felelősséggel és diákmunka szinten jól fizetnek.

2022. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hop on hop off? En azt nyomattam egyetem mellett. Ott van ugye oraber, es rajon egy nem hivatalos komisszio. Mondjuk ott is kell egy hatarozott kiallas, hogy eladd a jegyeket, es ne felj a turistakat szolitgatni..
2022. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Soroksár, raktári rakodómunkás, BILD.
2022. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!