Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy valutapénztá...

Mennyit keres egy valutapénztáros?

Figyelt kérdés
Van ennek jövője ha bevezetik itthon is az Euro-t?
2022. szept. 10. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Amúgy sincsen jövője, mert a legtöbben (pláne a fiatalok) már bankkártyáznak mindenhol.


Nekem kb 1 éve nem is volt készpénz a kezemben

2022. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

De jó neked. Nem mindenki ilyen szerencsés. Én fele fizumat kp ben kapom.

Mit tehetek ellene? Ez van.

2022. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted mennyi az esélye hogy bevezetik a jurot? Fizu inkább az arabok fizetnek jobban.
2022. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk felesleges talgatni merohiany van el tudsz helyezkedni. Annyit biztos megkeresel mint egy irodában ha mem többet es több a szabadidőd.
2022. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Erről más a tapasztalatom.

Pénztárosként dolgozom. A kártyás fizetés az össz fizetés 60 %-a, és ugyanennyi volt 5 éve is.

Szóval van ám még forgalomba készpénz, és fizetnek is vele, csak te nem, de nem csak te létezel.

És ahogy itt válaszolta is valaki, sokan feketén kapják a bérük nagy részét, természetesen azt is kp-ba.

2022. szept. 10. 12:46
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


lehet, a hülye magyar mindig levan maradva pár évvel


Dániában már vannak olyan önkiszolgáló pénztárak amik már el sem fogadnak készpénzt. Nincs rá igény. Gondolom majd lassan ott is eljutunk erre a szinte, legalábbis a jövő mindenképpen ez

2022. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6# itt is vannak. De ez nem jelenti azt hogy több a kártyas fizetés, csak szelektálja a fizetőket. Ez csak ennyi!


Eddig nyitva volt 6 pénztár lehetett fizetni kp, kártya.

Most van 3 kártyas önki, meg 3 ahol fizethetsz mindegyikkel.

Nem állnak többen sorba a kártyásnál.


Igen, lehet le vagyunk maradva.

De azért érdekes hogy 5 év alatt nem lett több a kártyás fizetés. És nem csak egy helyen voltam pénztáros, teljesen különböző profilokban.

2022. szept. 10. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha pénztáros vagy szerintem a midő miatt annyira nem érdemes. Gondolom ott váltott műzak van,pótlékkal szóval a másiknál szerintem nem kapnál többet.
2022. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb valutaváltó hálózat nyugat-magyarországon bruttó 260.000Ft fizetést ajánl teljes munkaidőre, plusz fél év elteltével havi bruttó 6.000Ft cafetéria és forgalomtól függően de nagyjából havi 10.000Ft mozgóbért.
2022. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#2


"Én fele fizumat kp ben kapom.

Mit tehetek ellene?"


Elmész egy befizetős ATM-hez és berakod a számládra.

2023. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!