Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki dolgozott már logisztikai...

Aki dolgozott már logisztikai küldeményfeldolgozóként a Magyar Postánál tudna segíteni a budaörsi céges busz hol veszi fel az embereket?

Figyelt kérdés
Fót esetén megtaláltam a budapesti helyek meg nyilván megközelíthetőek villamossal/busszal, de a budaörsiről semmi infó nincs sehol a XI.kerület meg az egyik legnagyobb ezért jó lenne tudni hol veszik fel az embereket. Másik kérdésem ki mennyi ideig bírta ott, mert kb mindig embert keresnek, ami gyanús.Milyen a csapat?

2022. szept. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem budeörs, de inkább menekülj a Magyar Postától!
2022. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom - tudom nem sok jót hallottam róla én sem, de azért még mindig érdekelne hol jár az a busz. :D
2022. szept. 13. 22:52
 3/3 anonim válasza:

Nekem sem mondta meg a hr.es , hogy hol veszik fel az embereket, ami Budaőrsre vinné öket.

Mert nem tudta.

Engem is oda hivtak interjúra.

Nemtudom milyen ott dolgozni, de biztosa szar, mert mindig hirdetik

2023. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!