Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő/junior szoftvertesztelők...

Kezdő/junior szoftvertesztelőként mennyi lenne a reális fizetés?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 17:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

Mint már mondtam, nem írom le se annak a cégnek a nevét ahova pályáztam, se azt ahol dolgozom

De ha nettó 200-ért dolgozol, javaslom hogy keress jobb helyet versenyszférába, később majd megköszönöd nekünk


Hays Salary Guide-ot érdemes lenne átnézned, bár már szerintem ez sem teljesen releváns, amilyen magas infláció van :D

2022. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
XDDD tipikus gyakoris kamu, basszalak szájba, egy csomó cégvezetőt ismerek, senki sem fizet többet, egy juniornak nettó 200 ezernél, nagyon max 250 ezret, de ahhoz is többet kell tudni. Sokan a junior szintet se hozzák, de várják a nettó 500 ezret a semmire, senki nem kapja meg.
2022. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ne aggódj, az ilyen cégeknél nem leszünk felvételinél versenytársak :)
2022. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%
Hát mar ne is haragudj meg de nem sok közöm van a programozashoz a munkamban én nekem kicsit masabb cegem van, de epp eleg cegvezetot es programozot ismerek es jol tudom mi a helyzet naluk. Telibe rohogik az ilyen gyakoris kamus embereket mint ami te vagy.
2022. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Már akartam is kérdezni, hogy melyik gyorstalpalóról szedted össze a szoftverfejlesztői ,,diplomád", de a ,,nem sok közöm van a programozáshoz a munkámban" résznél úgy döntöttem, hogy további szép napot :D
2022. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
Neked meg további álmodozást. ;)
2022. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #24!


Egy reprezentatív gyűjtés a teszter fizetésekkel kapcsolatban:

[link]


Elment az idő a kéccáznettós felfogásod mellett egy cseppet. :)

2022. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Kissé megkésve, de háaha valakinek ez segít, én diákmunkára kaptam IBM-nél bruttó 3k-t, ami szja mentesség és diákmunka miatt nettó volt.

Nem tudok semmit a junior fizukkal kapcsolatban, de azért 200nettó tényleg nagyon kevés lehet. Ugye diákként biztos kap csomó kedvezményt a cég meg nem nagyon dolgozhatsz/dolgozol heti 40 órát, szóval aláírom, hogy junioroknak kevesebb pénz jár eleinte, de 200k az szetintem irreálisan kevés. Legalábbis én nagyon sz*rul érezném magam, hogy diákmunka után juniorként éhen kell halnom...


Persze fogalmam sincs a junior fizukról, de diákmunkásként megkaptam ennyit, szóval szerintem csak megkap egy junior is valami hasonlót.

2023. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Srácok az a helyzet sajnos a nettó 200 nem annyira ritka sajnos..teljesen kezdőként (azaz még csak nem is junior az illető, hanem pályakezdő - nálam az a junior akinek legalább már 0,5-1 év tapasztalata megvan) én nettó 200-at kaptam egy multinál! Figyelitek: multinál. Természetesen eljöttem már onnan, arra jó volt, hogy juniorrá váljak ott és most kétszer annyiért (nettó 400 ropi) csinálhassam ugyanazt. Ennyi. Aki meg sültbolond és évekig húzza ilyen helyen, az őszintén szólva nem is érdemel többet. ;) Azt mondom az első 1 év a legkritikusabb, hogy azt valahogy elérni, hogy meglegyen, aztán már nyílogatnak ki az ajtók..
2023. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!