Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznál gyárban raktárosként...

Dolgoznál gyárban raktárosként havi nettó 400ért?

Figyelt kérdés

a kérdést alapját ez a hirdetés képezi:

[link]


2022. szept. 17. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Aki a cafeteriát (ami ráadásul éves) úgy értelmezi hogy az a havi fizetés, az mégis milyen értelmi színvonalon állhat?
2022. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

11. Te mégis milyen értelmi színvonalat vársz attól aki gyári munkát keres?

Szerintem a kérdezőnek maximum egy érettségija/okj-ja van.

2022. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

12.-re.


És az értelmi színvonal az "érecségitű" függ? Libsi sznobság.

2022. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

"11. Te mégis milyen értelmi színvonalat vársz attól aki gyári munkát keres?


Szerintem a kérdezőnek maximum egy érettségija/okj-ja van."


10-es vagyok, 3 OKJ-val és érettségivel, mégis tudtam értelmezni a hirdetést. Ilyenkor mi van?

2022. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem, nincs szakmai fejlődés, így simán lehet hogy a következő munka más kevesebbet fizet, mint ez.


Plusz rettenetesen rossz lenne 40-50 fele is ilyen pozícióban dolgozni, ahol valószínűleg a teljesítmény miatt keresnék kevesebbet, meg lehet egy potenciális sérülés miatt nem is tudnék dolgozni.


Szerintem az a jó ha valaki fiatalon megalapozza, hogy 40 évesen egy alsógatyában napi 4-5 órát kelljen dolgozni rettenetesen sok pénzért.

2022. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
nem és nem a pénz miatt. Akar a fene egy alulfűtött raktárban cipekedni, pakolászni...
2022. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!