Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre számíthatok...

Milyen fizetésre számíthatok pálya kezdő szerkezet lakatosként vidéken?

Figyelt kérdés
Júniusban végeztem a középiskolával és most 3hónapot dolgoztam Németországban úgyszintén a szakmában. Viszont a héten költözök haza és októbertől megint szeretnék dolgozni? Szerintetek egy nettó 250-300ezres fizetés reális?

2022. szept. 19. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen reális.
2022. szept. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mennyit kerestél Németországban ha szabad kérdeznem?
2022. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nettó 1800€ volt a fizetésem. De ettől függetlenül nem szeretnék külföldön dolgozni. Ez a három hónap azért volt jó mert rokonoknál éltem ingyen így 4500€ félre tudtam tenni. De úgy néz ki hogy hétfőn megyek egy céghez próba napra ahol ha minden igaz ilyen 280ezer nettó körül fogok keresni ha minden rendben megy.
2022. szept. 22. 07:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!