Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azt mondták most lépett...

Ha azt mondták most lépett vissza valaki akit fel akartak venni, de jo hogy most hívom kuldjem el a pályázatom, akkor meddig ülnek rajta, vagy hívogassam?

Figyelt kérdés

Felhivtam egy álláshirdetést, hogy jelentkezhetek e rá mert lejárt a határidő.

Azt a választ kaptam de jo hogy hívott, mert akit felvettünk visszalépett, küldje el a pályázatát most, várjuk!


Elküldtem(iskolai vegzettségben, tapasztalat gyakorlatban pont megfelelek az álláshirdetésben leközölt feltételeknek)


És azóta még annyit sem irtak hogy köszönjük a jelentkezését, (a legtobb cég visszajelez hogy megkaptuk a pályázatát stb), de annyit sem, hogy várjuk interjura vagy bármi.


Meddig nézzem a nagy semmit a levelezőmben? Vagy hívjam fel őket megint?(nem nagyon akarnék telefonálgatni, mert utálom már hogy kapcsolom ezt vagy azt kérem várjon, most nincs bent az illetékes adjak át üzenetet?, hivja később, vagy majd megkérdezem az illetekest nem tudok válaszolni, vagy még elbírálás alatt van, még nem tudunk semmit, a vezetőnk nincs itt, nem tudjuk mikor lesz, meg ugy amblokk utálok ilyen beszélgetéseknek neki is kezdeni)


Mennyit illdomis várni hogy jelentkeznek maguktól?

Kedden kbeszéltunk (2napja)és aznap kuldtem az önéletet nekik



#hívás #álláspályázatra visszajelzési idő
2022. szept. 29. 08:21
1 2
 1/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%
2 nap múlva szerintem csöröghetsz, hogy érdeklődsz...
2022. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Most olvastam végig, látom keddi beszélgetés volt. Ma érdemes érdeklődni, hogy van-e fejlemény...
2022. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kozben hívtak más állásra interjura! Es ha oda feovennének es kevesebbet fizet mint egy másik ami tobbet fizetne de ücsörög a pályázaton?


Es ha több állás is behiv interjura es talán tobb helyre is felvennének? Hogy kell ezt csinálni?

2022. szept. 29. 09:50
 4/15 A kérdező kommentje:

Amig a fentiek akikről kerdeztem csak ülnek, addig úgy néz ki, hogy fel akarnak venni más rosszabb állásra.. most azt elvállaljam vagy mit tegyek?

Es ha hívom akikrol a kérdes szol és még nem tudnak semmit mondani?

2022. szept. 29. 09:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket, max nem tudnak semmit mondani és ennyi, de még mindig előbbre vagy mintha nem tudod mi a helyzet.

Az hogy behívtak interjúra még nem jelenti azt hogy fel is vesznek, ha meg azt mondják hogy kellesz akkor vagy kialkudsz egy magasabb árat vagy pedig kérsz pár nap várakozási időt.

2022. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ugy hivtak be inzerjura hogy ha utazas miatt nem tudok bemenni eljönnek ők hozzám a keruletembe. Ebbol gondolom hogy nagyon akarnak felvenni.
2022. szept. 29. 10:30
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha meg a másik (akiről kérdeztem)tudna vmit gondolom jelezték volna. Ezért sem akarom hívni.
2022. szept. 29. 10:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok magasabb árat alkudni mert nem tudok annyit. Pl nyelvusmeretem tré
2022. szept. 29. 10:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól még felhívhatod őket, néha csesztetni kell a HR eseket hogy visszaszóljanak.

Ha ennyire kellesz a másiknak akkor meg simán tudsz többet kialkudni tudástól függetlenül.

2022. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tényleg nem merek alkudozni velük igy munkanélkuliként sem, és kell nekik a nyelvismeret, abban meg nem jeleskedem.(megvan a középfok ugyan de jó, ha alapszinten megy már a nyelv annyira nem használtam semmit eddig belőle:() Szoval örülhetek ennek is, ha felvesznek.


Felhívom akkor azt akiről kérdeztem, de nagyon nem szívesen nyaggatom őket. Ha kell annyira a munkaerő, akkor eleve minek ülnek a pályazatokon.

2022. szept. 29. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!