Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonnyilatkozatnál gond...

Vagyonnyilatkozatnál gond lehet, ha a velem élő szüleim vagyoni dolgait kihagyom belőle?

Figyelt kérdés
Kormánytisztviselőként vagyonnyilatkozatot kell tennem, szüleimmel egy lakásban élek, de nem tudom előszedni alfától omegáig az összes éves jövedelmüket, meg ők se tudják, nem vezettek könyvelést. Illetve ha a saját vagyonomból valamit kihagyok abból lehet gond?

2022. szept. 29. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagyonnyilatkozatba csak a te vagyonod kell pontosan, mi bajod lehetne belőle? OV-nek se kellett feltüntetni, h apja milliárdos és az asszony nevén van minden, meg a veje és a lánya boldogulását nem tudja támogatni, mert 700 ezer FT megtakarítása van meg 20 millió hitele.
2022. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg hiába élünk egy háztatásban, kikerülhető, hogy beírjam a szüleimét. Csak nem tudom 5 évre visszamenőleg, hogy most pöccre pontosan nekik mennyi jövedelme volt. Amúgy átlag emberek vagyunk, nem milliárdosok, csak holnapra kell kitöltenem.
2022. szept. 29. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg hiába élünk egy háztatásban, kikerülhető, hogy beírjam a szüleimét."


Miért? Egy háztartásban éltek?


Én 18 éves korom óta nem éltem egy háztartásban a szüleimmel, hiába laktam még ott 25 éves koromig.

Semmibe nem vettem bele őket ilyen szempontból.


Nem kell őket belevenni...

2022. szept. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!