Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azt mondják próbaidő után...

Ha azt mondják próbaidő után emelnek azt miért nem írják a szerződésbe? Lehet kérni ezt?

Figyelt kérdés

Már átvert egy cég így, hogy azt mondta 3 honap mulva emel, 3 honap mulva meg azt mondta nezzünk meg még 3 hónapot, ezután meg gyűlésen bejelentette hogy senkinek nem tudnak emelni. És multi.

Most nincs munkám, hogy lehetne a hamia ígérgetéseket kikerülni?



#szóbeli fizetés emelési ígéret
2022. szept. 30. 06:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak az garancia, amiről papírod van.
2022. szept. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1# Vagy az sem. Mert azt is ki lehet utólag magyarázni egy szerződés módosítással.
2022. szept. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

De kérhetem szerződésbe hogy vegyék bele?

Vagy eleve miért nem írják bele maguktól hogy 3 hónapon át x ft a jövedelem, 4.honaptól y ft?

2022. szept. 30. 07:15
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni, max nem vesznek fel. Döntsd el neked mi mennyit ér, megértem ha hazug céghez nem akarsz menni, de munkanélkülinek sem jó lenni.
2022. szept. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De felvettek oda is azzal az igerettel hogy 3 hónap mulva emelnek.


Es egy másik is ezt mondta interjun.

Nem egy cég tesz szóbeli ígeretet emelésre.

Hogyan lehetne bele iratni a szerződésbe?

2022. szept. 30. 08:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Át lettél verve, felvételekor is tudták ők, hogy nem lesz emelés. Én dobbantanék onnan.
2022. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Onnan jottem el.

Es egy másik is kezdi ugyanezt!

2022. szept. 30. 09:33
 8/23 anonim ***** válasza:
Próbaidő utolsó napján kérni kell az új szerződést, ami másnaptól érvényes. Ha nincs, akkor még el lehet jönni probléma nélkül.
2022. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jo csak epp 3 honao probaido alatt vissza kell utasitanom minden más melot amikre szinten jelentkeztem. Aztan 3 honap utan kezdhetek uj állásokat keresni..

A 3 honap elköteleződés a bizinytalanra hogy emelnek e vagy nem, nekem nagyon betenne

2022. szept. 30. 10:18
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért kell visszautasítani? Ha jobb, akkor simán válthatsz.
2022. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!