Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet ilyen "sz*rul...

Hogy lehet ilyen "sz*rul fizető", állami/önkormányzati álláshoz jutni?

Figyelt kérdés

A versenyszférában dolgoztam eddig közgáz diplomàval, de gyed alatt megszűnt a cég, nincs hova visszamennem.


Első körben most állami szférában keresnék, hétfő-péntek, 8-4-ig hogy tudjam hozni-vinni a gyerekeket, mert a férjem 2 műszakban dofozik, ő nem tudja vinni őket.


Meg őszintén, unom már, hogy megint munkát kell keresnem, olyat akarok, ahol ha úgy alakul, akár nyugdíjig maradhatok, de néhány évig biztosan.


Az sem baj, ha nem fizet jól, csak ilyen 170-180 ezret, anyagiak most nem elsődlegesek.


Viszont, sehol nem találok kb. ilyen állást, pedig nagy megyeszékhelyen lakom.... Megnéztem önkormányzati hivatalok saját oldalát is, semmi releváns munka nincs meghirdetve, karbantartót meg ilyeneket keresnek, nem irodai alkalmazottat.



2022. okt. 3. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi a végzettséged? Mihez értesz? Mennyi munkatapasztalatod van?
2022. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írtam, közgazdász diplomám van, eddig irodában dolgoztam adminisztráltam, projektejet koordináltam, külföldi ügyfelekkel tartottam a kapcsolatot.
2022. okt. 3. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert földhivatalok szoktak pl. ügyintézőt keresni, de szerintem az nem passzol így a gyakorlatodhoz.


A "közgazdász" diploma nagyon sokféle lehet, ezért kérdeztem. Manapság már a vendéglátósok is azt kapnak, minden második diplomát így hívnak.

2022. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
www.kozigallas.hu
2022. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, nem jót írtam: [link]
2022. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A közigállás a modern kori rabszolgatartás legszebb példája.
2022. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kérdésre válaszoltam.
2022. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha a "rabszolgatartást" nézzük, szerintem sok multira ugyanúgy illik ez a szó.
2022. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban! Ha nem budapesti vagy nyugati határszéli vagy, akkor sajnos ez a valóság. Nem kapkodnak milliomos álláslehetőségekkel az ember után. Hosszas keresgélés után talán akad valami.
2022. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem (amúgy debreceni vagyok). Alig van 2 oldalnyi állás, annak 90%-a ovónő, semmi releváns. Nem is értem, ilyen helyre hogy kerülnek be dolgozni az emberek.
2022. okt. 6. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!