Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap kellett volna fizut...

Tegnap kellett volna fizut kapni de én szabin vagyok és készpénzben kapom szerintetek szabadság után ide adják vagy még van esély hogy fel hívnak hogy menjek be érte? Friss dolgozó vagyok a cégnél.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2022. okt. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
majd szabi után megkapod.
2022. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülyén jönne ki, hogy csak ezért bemész szabadság alatt....
2022. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen tudom csak volt olyan akit be hívtak miatta és 3 percre lakom a munka helytől.

De köszönöm a válaszokat

2022. okt. 11. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt miért kell megkérdezni? Ha otthon vagy és hívnak, és be tudsz érte menni, és be is akarsz érte menni, mert kell a pénz, akkor bemész érte. Főleg úgy, hogy a szomszédban laksz. Ha nem akarsz érte bemenni, majd megkapod szabi után.
2022. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg a NAV infóvonalon xd
2022. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm látom ide se lehet ki írni normálisan egy kérdés.
2022. okt. 11. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem normális kérdés, nem lehet rá normális választ adni, olyan, mintha a lottószámokat akarnád megjósoltatni random emberekkel. Vagy behívnak, vagy nem.
2022. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, csak nem értjük, mi a gond. Akkor fogalmazd meg úgy, hogy értsük.

Feltételezzük, hogy jelezted a munkahelyednek, miszerint te most szabin vagy. Vagyis tudják, hogy odabenn nem tudod felvenni a fizetésed. Ha nem beszélted meg velük, hogyan fogod a mostani fizetést megkapni, akkor valószínűleg azzal számolnak, hogy szabi után átveszed. Persze lehet, hogy jófejek és felhívnak, hogy be tudsz-e menni érte, és akkor megkapod most. De ha nem érnek el, vagy nem tudsz bemenni érte, akkor marad a szabi utáni verzió. Meg fogod kapni.

2022. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!