Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal pályakezdőnek egyszerű...

Fiatal pályakezdőnek egyszerű fizikai munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy szakmám, amit nem tudtam hasznosítani hónapokig, nem elég meggyőző az eddigi.


De, a munka nem várhat. Így ezt is meglépem.


21 éves lány vagyok, eddig nem hivatalos munkát végeztem, besegítettem kertben, gyomláltam, metszettem, szemetet gyűjtöttem stb. Illetve ismerősöknek terveztem dizájnokat.


Van egy szakmám, érettségim.

Tegyük hozzá, nincs jogosítványom.

Van számítógépes tapasztalatom, (Adobe).


A kérdés pedig: valami hasonló irányt tudtok nekem mutatni, vagy küldeni, amihez nem kell végzettség?


~ Budapest / Pest megye


Lehet gyári is, ami egyszerűbb, betanított. Nézegettem őket, de nagyon sokhoz műszaki ismeretek kellenek vagy ilyesmi.


Ezeket kérem hagyjátok ki a tanácsokból: (kassza, vendéglátás, pénzügy)


Köszönöm szépen!



2022. okt. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem dolgozod ami a szakmád? minek tanultad?
2022. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azzal kezdtem, sajnálom ha nem volt egyértelmű: nem vesznek fel sehová három hónapja, túl sok a követelmény.


Amit az ember szeret csinálni, nem mindig lesz a munkahelye 🤷🏻‍♂️

2022. okt. 11. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a szakmád? Nyelvtudás van?


Yettel, voda meg ilyesmi helyekre nem mennél értékesítőnek?

2022. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Grafikus, angol társalgás, nem.
2022. okt. 12. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami irodai "betanított munka", egyszerű irodai adminisztráció? Van, ahová elég az érettségi. Azért a gyárnál jobb 🙂.
2022. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!