Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Céltalan, pénztelen férfi...

Céltalan, pénztelen férfi hogy lehet boldog és kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés

Osztálytárs volt gimi első fél évében aztán vagy 3 gimit megjárva levelezőn tudott érettségizni.


Huszadik érettségi találkozón mesélte és munkahelyként facebookjára is kiírta mit csinált eddig: McDonalds, postás, szórólapos, pizzafutár, kiadványtervező gyorsnyomdában, fotós, régészeti ásatáson rajzoló, drón fotózás, műszaki rajzkészítés, szállodai sportanimátor, londíner, ruhatáros, SMT gépkezelő, nyomtatott áramkor gyártáselőkészítő ... stb.


Itt már elfáradtam a munkakörei olvasásában.


40 éves korára albérletezik úgy hogy közben 3 külföldi országban is dolgozott.


De a legmegdöbbentőbb hogy kisimult arca és széles mosolya van, kisportolt mint akinek semmi gondja ja és mondja elment végre egyetemre levelezőn.


Ennyire szétszórt élet mellett hogy lehet boldognak és kiegyensúlyozottnak lenni?



2022. okt. 12. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

1 életcélt tűz ki magának

2 gondoskodik a megélhetéséről, tehát dolgozik.

3 nem nyafog.

2022. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

# 1


de semmilyen életcélt nem látok abban hogy évente váltogat munkahelyet valaki

2022. okt. 12. 23:44
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Neki ez a változatosság jelenti a boldogságot. Közben sokat tanult pl emberismeretet, klf élethelyzetekben helytállást, új szakmákba kóstolt bele, és most tanul.

Egészséges, kalandvágyó ember, akinek, nem mellesleg olyan lehetőségei voltak, amilyenek, nem siránkozott, megfogta a munkát.

Amúgy Nyugaton, pl Germanisztánban 90% a lakosságnak bérlakásban lakik. Néhány oligarcha tulajdonában százezerszámra a lakások, azokat bérlik a németek.

A megszálló migránsokat ingyen szállásolják el, helyettük az állam a németek adójából fizeti ki az oligarcháknak a bérleti díjat és a rezsit.

2022. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy te nem stabil munkaval.

Ö mindez mellett szabad.

Szabadon megvalasztja hol dolgozzon , hol eljen.

Kóstol, kirandul, elmenyeket szerez.

Te pedig robotolsz hogy gyujtsel gyujtsel es rohadt uncsi vagy.

Kb.ennyi a különbség

2022. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó a teste valszeg a nők is "imádják"
2022. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 5


a bizonytalanságot?

2022. okt. 13. 00:31
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Irigy vagy b+, irigy vagy? Fhú te 😒
2022. okt. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Menj el dolgozni
2022. okt. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha az illető 40 éves és osztálytársad volt, akkor te is akörül lehetsz.

40 évesen ilyenekről írsz ki kérdést erre a fórumra, a helyedben én is átgondolnám az életemet....

2022. okt. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem ertem mi bajotok a kerdessel. En ugyan 30 korul vagyok csak, de eros egzisztenciat epitettem (ket jol meno ceg) es sajat kecóban élek. En sem tudnam elkepzelni hogy alkalmikbol eljek honaprol honapra, ambiciok nelkul. Pont azert dolgozok hogy ha gyerekeim lesznek, ne kelljen, mert csucsul majd parszaz millio a bankban. Aki 40 evesen alberletben senyved, az mire var hosszutavon? 20 ev mulva a nyugdija nem lesz eleg a lakhatasara, nemhogy eltartson egy családot. Nyilván ez nem fenntartható. Egyebkent 4 kontinensen eltem, mielott valaki azt mondaná, hogy ez az arc mennyire kalandvágyó szabad lélek. Ha valaki szabad, az én vagyok. O egy tücsök, a közismert tortenetbol.
2022. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!