Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne értelme egy "fogadj...

Lenne értelme egy "fogadj örökbe egy tanárt" mozgalomnak?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy kis vállalkozásom tudna egy tanár fizetését jelentősen kiegészíteni. Lenne értelme nagyobb mértékben egy ilyen mozgalmat elterjeszteni?


Jójó, értem én, nem az én dolgom, de láthatóan a probléma nem lesz egyhamar megoldva, az oktatás viszont romokban van.



2022. okt. 14. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Most is örökbe vannak fogadva. A társadalom által összedobott pénzből kapnak fizetést, mint minden állami alkalmazott. Az, hogy elég-e, vagy nem, simán lehet vita tárgya és simán kereshetnének többet. De ettől még most is örökbe vannak fogadva: Az állam dolga lenne annyival többet fizetni, ami után nem merül fel egy ilyen kérdés.
2022. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

"ingyen továbbképzéseket tud adni a cégem évi 1-2x 20-25 tanárnak ... regisztraciok megtelnek, de altalaban a harmada nem jon el"

Akkreditált képzés, ami beszámítható nekik a kötelező továbbképzésükbe?

2022. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

#12


Nem

2022. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor egyszerűen csak nincs rá idejük, hiába érdekelné őket... Akkreditáltatni kéne.
2022. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Sajnos annyira azert nem akarok belemenni ingyenesen tartott továbbképzésekbe. :D talan ha nyerek rá valami erasmus+t

2022. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Gondoltam. :) Nem baj. Csak tényleg ez van: amit nem muszáj megcsinálni, az megy a levesbe, ha úgy jön ki a lépés...

(Ugyanis a tanárok nem csak akkor dolgoznak, amikor épp órát tartanak. Ezt csak a gyengébbek kedvéért...)

2022. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!