Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lenne érdemes azzal...

Mennyire lenne érdemes azzal nyomatékosítani az előléptetési kérelmem, hogy mondom, hogy kaptam máshonnan ajánlatot?

Figyelt kérdés

(Multi)


2 hónapja kértem előléptetést.

Nem szeretném nagyon részletezni, egyáltalán nem volt irreális kérelem (sőt), mégis csak egy elkenő választ kaptam.

Kaptam egy ajánlatot egy konkurens cégtől.


Igazából csak akkor mennék át, ha tudom, hogy itt még 4-5-6 hónapig nem léptetnek előre, szükségem van a pénzre.


Szerintetek mennyire lenne dramatikus, ha mondanám, hogy kaptam egy ajánlatot,x napom van elfogadni, mi van az előléptetésemmel?



2022. okt. 14. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Kérdezz rá, mondd el. Ha nem akarnak megtartani, akkor pedig fogadd el a másik ajánlatot.
2022. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon is lehetne, de ha nem jon be akkor konnyen lehet hogy munka nelkul maradsz
2022. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
2 kieg itt arra gondolok ha kifutsz az idobol de az aktualis ceged meg nem ad valaszt
2022. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Mondd nekik, hogy kéred a hódos bónuszt.
2022. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jártam így, szerettem volna maradni de nem adták meg amit kértem. Kaptam egy ajánlatot másik helyről és odamentem a főnökhöz, hogy elmegyek ha nincs counter offer. Hirtelen lett. Jól jött ki, hogy maradtam de persze meg van az ilyennek a veszélye.
2022. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor válts, ha itt fixen nem kapsz magasabb pozíciót.

De akkor én úgy csinálnám, hogy egyik nap szóba hozom a magasabb pozíciót. Ha nemet mond akkor másnap bemegyek a felmondásommal, megköszönöm az eddigi tapasztalatokat és egy hónap múlva már itt se leszek.

2022. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem dramatikus (eleve nem illik ide a szó).

De nagyon nem éri meg 4-6 hónapos ciklusban gondolkozni munka területén. Az a szint az idénymunka, közmunka, fekete segédmunka szint csak

2022. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem eddig ez csak úgy működött amikor előre megírt felmondólevéllel állítottam be, hogy kérek magasabb fizetést.
2022. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
0
2022. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem gáz, ha bemutatod a másik ajánlatot. Ez persze csak akkor működik, ha meg vannak elégedve a munkáddal. Ha nem is tudnak egyből előléptetni, adhatnak több pénzt és pl beírathatnak képzésekre, ami a későbbi előrejutast szolgálja.

Szimpla ígéreteknek nem hinnék, a közvetlen és az azt követő főnököd hiába mondja és gondolja komolyan, egy multinál bármikor "alakulhatnak" máshogy a feltételek. Hajrá!

2022. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!