Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok mennyivel lesz...

Mit gondoltok mennyivel lesz könnyebb bekerulni orvosi szakra hogy nem lesz kötelező az emelt szintű érettségi és változnak a követelmények?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, régen is volt amikor nem volt kötelező, plusz mindig túljelentkezés van az orvosi szakokra.


Plusz őszintén ha valaki nem tudja az emelt biosz-kémiát jól megcsinálni akkor elég kis esélye van, hogy végigmenjen az orvosin.

2022. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyebb sajnos...
2022. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a bekerülésen aggódj, hanem inkább a bent maradáson..!
2022. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

3


Orvosi magolósabb, mint egy programozói. Azért azt sokan elvégzik.

2022. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semennyivel mivel igyis kötelező az emelt biosz és emelt kémia vagy fizika. A ponthatarok is szerintem 430-440 körül simán lesznek.


4: nem elég ha bemagolod ha nem érted meg az összefüggést a és b között, látni kell hogy mi miert áll össze nem csak megtanulni.

2022. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5


Jóval egyszerűbb egy orvosit elvégezni, mint egy programozói, matematikai szakot. Orvosiról nem járja az a hír, hogy 100-ból 3 embernek sikerült időben a diploma.

2022. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egyébként képesség függő is, hogy kinek mi a nehezebb.


Mi mint jövendőbeli orvosok eletekert leszünk felelosek, nyilván nehezebb a szak mint egy matematikus aki nem tudom mikor fog valaha eleteket megmenteni.


De ez a tipikus "azenszakomnehezebbmintatied" hozzaallast se ertem, én azt írtam hogy lehetetlen 1000 oldalt megtanulni anélkül hogyha nem érted mi miután következik be, ez gondolom egy programozoin sincs másképpen. De ilyet mondani hogy egy mérnöki nehezebb is régen hallottam. Szerintem amíg nem járta ki az ember mindkét szakot releváns véleményt nem tud alkotni, de szemmel látható hogy bármilyen személy aki ember és állat eletekert lesz vagy felelős már most, az nehezebb szakot és többet tanult, mint aki java-t fejleszt egy multinal:D

2022. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


seggelni könnyebb (magyarul)

2022. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!