Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki rugalmas munkaidőn van,...

Aki rugalmas munkaidőn van, hogy oldja meg a bent létet? Mennyit vagytok bent a törzsidőn kívül és mennyire ellenőrzik?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk delelott fel 10 es fel 11 kozott vannak meetingek, daily standupok. Azokon itthonrol Teamsen veszek reszt, utana 11korul bemegyek. Nincs mar forgalom, ha bkv-zom az is nyugisabb. 6-7-ig bent szoktam lenni, 4 utan mikor kiurul az iroda, tok jol lehet dolgozni. Igy a reggelem, delelottom is szabad (edzem, fozok, hazimunka), es az estem is. Penteken pedig lelepek 2-3 fele. Ha nincs hataridos munka, hetkoznap is lelepek 5 korul.
2022. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Hetfon es penteken 14.30-kor van fingreszelo meeting amikor be kell jelentkezni otthonrol.

Nekem nem mindig sikerul, ha epp vasarolok vagy kutyat seteltatok, akkor igy jartak. Tavasszal kitalaltak, hogy szemelyesen is be kell menni heti 1 napot, mindenki beadta a felmondasat, igy vissza is vontak. Neha helyre kell tenni a vezetoseget, hogy tudjak merre hany meter es nincs gond. IT.

2022. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Full HO van, nincs torzsido. A reggeli (10 ora) standupokra be kell joinolni Zoomon, meg ha van napkozben valami meeting, akkor arra.
2022. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell bemenni és nincs törzsidő. A kötelező meetingekre kell becsatlakozni Teamsen.
2022. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bejarni, home office van
2022. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel van egy 20 perces megbeszélés amin kötelező részt venni, minden más fakultatív.

Törzsidő nincs úgyhogy nem ellenőriznek semmit.

6:00 és 22:00 között bármikor lehet dolgozni.

Általában akkor érkezem ahogy sikerül, próbálom csúcsidőket elkerülni.

Nem szeretem a hatalmas nyílt irodát mert zajos így ha sokan vannak benn akkor hamar lelépek, ha többnyire üres akkor tovább maradok mert nagyon jól tudok nyugalomban haladni.

2022. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6-tól lehet menni este 18-ig.


Törzsidő 8:30-tól 15:00-ig.


Én mindig annyit és úgy vagyok bent, hogy ne legyek 8 órán felüli túlórában a hó végére, mert a 8 órán felüli rész elveszik, ha hónapon belül nem "csúszom" le. Időnként fél 9-re megyek, néha meg 6-ra. Kilogisztikázom.

2022. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hogy oldom meg alatt mit értesz?

Bemegyek, bent vagyok, hazamegyek.

Napi 8,5 órát kell bent lenni, annyi 3-4 hónapos ciklusban átlagban kijön mindig, inkább több szokott lenni, ha úgy alakul.

Annyira ellenőrzik, hogy kártyát kell húzni ki- és belépéskor. Automatikus így az elszámolás perc alapon. Nincs igazán mit ellenőrizni rajta.

2022. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Arra gondolok hányra mész, vagy lehet-e előre ledolgozni hogy teszem azt pár napon többet maradsz bent és pl. pénteken kevesebbet.


Ahova én jelentkeztem ott úgy hallottam 10-14-ig van amikor muszáj bent lenni.

2022. okt. 15. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9: Ja, hogy így, én 06:45 körül érek be, és kb. 15:15-ig vagyok bent, plusz minusz ahogy éppen kijön. 9-14 a törzsidő. Nem az "úgy hallottam" a lényeg, hanem az interjún rá kell kérdezni, hogy egyáltalán abban a pozícióban van-e rugalmas munkaidő és a gyakorlatban hogy működik. Na meg hogyan van az elszámolás. Nem mindegy, hogy havonta vagy 3-4 havonta kell mondjuk nullára kijönni, mi történik a plusz/minusz órákkal stb.


#8

2022. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!