Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » München és környékén nyelv...

München és környékén nyelv tudás nélkül konyhai kisegítő, vagy takarítói állást keresek, lehetséges hogy be vannak töltve az állások vagy elkapkodták az összeset?

Figyelt kérdés
Rengeten helyen kerestem de nem nagyon találok megfelelőt a legtöbb messze van Münchentől. Előre is köszönöm annak aki segít.

2022. okt. 17. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyelvtudás nélkül nem valószínű, hogy felvesz valaki.
2022. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtudás nélkül azt jelenti, hogy egyetlen szót sem tudsz? Mert úgy nem tudok segíteni. Viszont ha azért megértesz/tudsz szavakat a konyhából, meg a lakással, takarítással kapcsolatban, akkor lehet, de az sem garantált. Sokfelé megfordulok a városban a munkámból adódóan, kérdezőködhetek.
2022. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

#2


Én nem a kérdező vagyok, de szerinted komuunikációképes angol és pár szavas német tudással el lehet helyezkedni Münchenben ilyen vagy hasonló munkakörökben?

2022. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyelvtudás nélkül, ne menjél külföldre!!! Ez arany szabály!!
2022. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Ki lehet fogni olyan csapatot, ahol több magyar is dolgozik, és akik jobban beszélnek, tudnak segíteni. Hallottam olyat például, hogy hotelban a szobalányok fele magyar volt, és az eligazítást mindig együtt tartották nekik, hogy mindenki számára tiszta legyen a feladat, meg tudták egymással beszélni...

De lehet kár a gőzért, a Kérdező nem válaszol.

2022. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen sok ismerősöm ki ment így hogy magyarokkal volt körülvéve és tudtak neki segíteni. Angolul tudok kicsit a németet meg megértem de csak minimális szinten.
2022. nov. 23. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Lenne a tudásodnak megfelelő takarítói munkalehetőség! München melyik részén laksz?
2022. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!