Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Úgy érzem, hogy az irodai...

Úgy érzem, hogy az irodai munka nem nekem való. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Jelenleg irodai munkát végzek. De sokszor érzem azt, hogy nem nekem való minden nap a négy fal között ülni és bámulni a monitort. Fejben nagyon lefáraszt és a munkaidő végére mindig olyan vagyok, mint egy zombi. Ráadásul olyan monoton az egész. Állandóan meetingek, határidők stb... Időnként túlóra. Van, hogy haza kell vinni a munkát néha stb... Nincs mindig egy tól-ig időtartam.

2022. okt. 18. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kereskedelemben dolgozok. Szeretem a pörgést a változatosságot, lehet az emberekkel jókat beszélgetni.

Én sem tudnám elviselni bezárva a 4 fal közé és egész nap a gépet nyomkodni..

Szerintem próbáld ki magad más területen :)

2022. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Szívesen cserélnék veled. Órákon át álldogálni és járkálni kell, leülési lehetőség nincs, ezért nagyon fáj a lábam műszak végére. Kartondobozokat szedek szét, tele van vágásokkal a kezem, csupa kosz a tenyerem minden alkalommal. Légmozgás nincs, porallergiám is van, ezért gyógyszer nélkül nem bírom ki a napot. A szünetem fél óra, amiből 10 perc elmegy a kijutás-visszajutásra. Nem hordhatok ékszert, egy nyamvadt karkötőt vagy egy rövid nyakláncot nem vehetek fel. Mosdóba úgy kell kilopózni, ami baromi kellemetlen, főleg ha nőként épp menstruálok, mert ilyenkor az öltözőbe se mehetek be, csak szünetben, ezért tampont/betétet csak az egyetlen szünet alatt tudok cserélni (nagy ritkán van egy második szünet is). Robotolunk egész nap, fáradtak vagyunk, de ez van, ezt kell csinálni.

És most nem panaszkodni akartam, de hidd el nekem, másnak se sokkal jobb. :D

2022. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse viszont, hogy nem kötelező. Csinálj valami mást, ha ez nem jön be, és probléma megoldva.
2022. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Van még ilyen ember a földön, tehát igen van aki így van ezzel.
2022. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén irigyellek, cseréljünk, én munkanélküli vagyok, szívesen ülnék irodában :) rosszindulat nélkül
2022. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is így vagyok az irodai munkával. Jobban szeretem ha csak részben tartalmazza a munkakör a számítógépes munkavégzést.
2022. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én épp ellenkezőleg érzek. Megbolondulnék, ha nem úgy kellene dolgoznom, hogy van egy otthonos kis fészkem, ahol fölém magasodik a monitor és elmerülhetek a gondolataimban. Számomra ez az ideális környezet. Végeztem már más jellegű munkát, menekültem onnan.
2022. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol megértem, de vannak sokkal rosszabb munkahelyek is. Mi tenne boldoggá? Milyen munka?

Lehet, hogy inkább egy hobbi kéne neked, ami örömet okoz munka után. Sajnos elég kevés az olyan munkahely, amit szeret az ember és még meg is fizetik.

Én tanár voltam, és szerettem, de egyrészt kiakasztottak a nem oda való diákok, másrészt meg a fizetés. Egy ideális világban, motivált diákokkal, jó pénzért én szívesen tanítanék, de ez csak álom marad. Szerencsétlen gyerekeimen élem ki magam. De legalább nem kell magántanárt fizetni.

2022. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos ki lehet égni.


Én mérnöki végzettségen gondolkodom, de ha ez azt jelenti, hogy 8-16-ig van a munkaidőm és nem is sokkal több pénzért akkor meggondolandó.

2022. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!