Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyibe kerül elköltözni a...

Mennyibe kerül elköltözni a szülőktől pályakezdőként?

Figyelt kérdés

Sajnos ők hallani se akarnak erről ezért nincs segítségem.

Budapesten élek és itt is maradok mert itt dolgozom.


Albérleteket néztem 150ért a 9.kerületben. Ez nem tűnik soknak, 380 ezer a nettó fizetésem.


Rezsi mondjuk még 30…

Telefont és kozlekedest fizet a munkahelyem, ebedet is adnak.

Wi-fi kell otthonra és ennyi.


Kb mennyibe kerül az élet havonta reálisan?


Nem nagyon jarok szórakozni, max moziba havonta egyszer.


2022. okt. 18. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
343556 forint és 34 fillér
2022. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rezsi mellé jön közös költség is, változó hogy mennyi és mit foglal magában. 10 ezertől akár 30 ezerig is elmehet. Továbbá a rezsi nem biztos, hogy meg fog állni 30-nál. Inkább úgy mondom, télen biztos hogy nem fog.

Ha 150e a lakbér, egy januári költséget számolhatsz 210-220 ezerrel. Ha ebédet nem kell fizetned, kaja is megállhat 50-60 körül. Az internetszolgáltatás 6-8 eft-al számolható. Ruhára átlagosan 15 ezer számolható, ha az éves ruhapénzed lebontod. Háztartási vegyiáru 10-15 ezer. Fél éve azt mondtam volna, hogy valahol 250-300 között meg lehet állni. Ma már inkább 300-350, jövő tavaszra 350-400.

2022. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és azzal is számolhatsz, hogy az az albérlet (kategória) amit ma láttál 150-ért, év végére 160-170, következő év tavaszára 170-180 ezer lesz.
2022. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Bérelj szobát, szerintem ez az első szint. Önállóan kecót bérelni teljes csőd. Keress egy palit magadnak vagy egy csajt, es ketten vegyetek majd ki lakást. Egyedül nem fogod bírni.
2022. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe inkább gyűjtögetnék egyenlőre
2022. okt. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

A lakás díjain kívül számolj azzal is hogy semmid sincs, értsd semmilyen lakáshoz tartozó eszközöd, mint porszívó, evőeszköz, konyhai cuccok, törölköző, ágynemű, takarítószerek stb.

Ezen fellül berendezett lakásból is néha hiányoznak dolgok pl nálam volt íróasztal de nem volt szék hozzá.

Ezek akár több száz ezerbe is kerülhetnek összesen


Ezek a költségek akár több száz ezresek is lehetnek. Én a helyedben, 3-4 hónapig gyüjtögetnék mamahotelben, hogy ne üres seggel kelljen elköltöznöm.

2022. okt. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg összeállni valakivel és szobát bérelni, amíg jobb fizetésed lesz. Ki lehet jönni a fizudból egy lakásra is de akkor minden hónapban centizned kell. Sokan így kezdik mondjuk, idővel könnyebb lesz ha fejleszted magad és egyre jobb fizud lesz, szóval kitartás.:)

Illetve ha nagyon egyedül szeretnél lakni, keress külkerületi ingatlanokat, biztos van 100 körül is studió lakás.

2022. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagy a szüleiddel maradj, ez csak rosszabb lesz.

Ha nem vagy jóban akkor meg szobabérlés ilyen kevés összegből

2022. okt. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!