Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítőkènt meglehet...

Értékesítőkènt meglehet gazdagodni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha nyersz a lottón, akkor igen. Ha porszívókat árulsz, abból nem.
2022. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Meg. Nálunk ez egyik értékesítőnek 30 millió volt az éves bónusza tavaly. mondjuk ezért cserébe hozott kb 1,5 milliárdnyi üzletet a cégnek. Így nézve aprópénzt kapott ő cserébe.
2022. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mit értékesítesz.
2022. okt. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ha a Szaudi herceg a haverod, vagy Mr Putin.


Sosem a "terméket" kell eladnod, mivel ha a termék jó, az eladja önmagát is! A Befolyásodat és a kapcsolati hálódat kell eladnod!

Mivel ettől leszel te is valójában értékes!


Huszonévesen én is foglalkoztam értékesítéssel, de elegem lett abból a rendszerből amit rám akartak tolni, és hogy nem igazán tudtam elérni, hogy egy tőlem 25 évvel idősebb komolyan vegyen!


Szóval rengeteget számít a külső, a stílus, az alkalmazott pszichológia amiket legtöbbször csak szituációs gyakorlatokon lehet tökéletesíteni, és tapasztalati úton. Sokszor pedig mérlegelni kell az etikai határokon is. Szóval összetett téma, ami elköteleződést igényel, és mivel stresszfüggővé tesz, nem egyszerű kiszállni belőle!

2022. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a lényeget összefoglalva akkor leszel jó értékesítő, és népszerű, ha bármilyen termékhez képes vagy mégtöbb értéket hozzáadni a munkáddal!

Ez van, hogy áldozatokat kíván.


Sok sikert!

2022. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!