Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki dolgozott...

Van itt olyan, aki dolgozott már a szoboszlói Tescoban diákmunkán?

Figyelt kérdés

Az árufeltöltés hogy működik? Mindig lesz ott valaki, aki elmondja, hogy éppen mit kell kivinni a raktárból vagy ezt magamtól kéne majd tudnom?

Műszak elején kit kell keresni?



2022. okt. 26. 06:13
 1/1 anonim válasza:

Szia,lehet, hogy már késő, én nem pont ott, de egy másik Tescoban dolgozom már mondhatni elég régóta, mint diák. Engem a legelső nap osztottak be valaki mellé, viszont ott kell nagyon figyelni, mert utána nagy valószínűséggel magadra leszel utalva. Persze, segítséget bármikor lehet kérni. Nekem már a második nap kerek-perec megmondták, megyek az állateledelre, onnantól kezdve senkit nem érdekelt tudom-e mi hol van, mindenki ment a maga dolgára. Ha többet mész, mindenbe bele fogsz jönni, de készülj fel arra, hogy sokmindent magadnak kell majd megoldanod. Persze nálam is vannak olyan napok, amikor többször is beleszólnak, mit kéne csinálnom, van, amikor teljesen egyedül vagyok egész nap anélkül, hogy bárki rám nézett volna, mit csinálok. Békázni is a péknő tanított meg, szóval...:'D

Annyi a titok nyitja, hogy kitartóan járj el dolgozni, egy hét után már magabiztosan fogsz tudni mozogni (szerintem). És azt is meg fogod látni, hogy a raktár nem egy nagy katyvasz, hanem egy rendszer, amit könnyen meg fogsz jegyezni egy idő után, és hogy mit mikor honnan kell majd kihozni, mi a beérkező, mi készlethiányos, stb...

2022. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!