Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem küldték állásinterjúra a...

Nem küldték állásinterjúra a meghívót?

Figyelt kérdés
Még szeptember elején jelentkeztem az "álommelóra". Már el is engedtem, hiszen nem hívtak be. Ma azonban megcsörrent reggel 8kor a telóm, hogy ha még érdekel az állás, akkor nov.2-án reggel 8ra várnak, majd mindent megírnak emailben a meghívóban, hogy hova kell menni, kit kell keresni (több telephelye is van a cégnek). Nagyon örültem neki. Viszont meghívót azóta sem kaptam. Elfeledkeztek rólam? vagy nem vagyok fontos? A szám amiről hívtak nem visszahívható sajnos...Ti mit tennétek?

2022. okt. 27. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj még holnapig
2022. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem mondták mikor küldik a meghívót 2-áig akaemikor jöhet. Addig én reménykednék.
2022. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Spam mappa? Ha jövő hét szerdán sem kapod meg, akkor nyugodtan telefonálj rájuk, nekem a múltkor szimplán elgépelték hasonló ügyben az emailem.
2022. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nov 2! bocs, akkor holnap ilyen 11 óra felé csörögj rájuk.
2022. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, ilyen történt velem is :D HR gyakornok kihagyott a címzettek közzül. XD Nem tudtam őket elérni, ők pár percel kezdés után csörgettek meg.Sszerencsére online interjú volt így kb. 15-20 perc késéssel kezdtünk.
2022. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Velem is volt ilyen, másnap meg felhívtak, hogy nem mentem interjúra...
2022. okt. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk, akiben annyi agilitás nincs, hogy semmit nem reagál, ha a megígért emailt nem kapja meg időben, azt nem is bánom, ha nem jön el az interjúra.


Komolyan, a munkában is olyan lesz, hogy valaki elfelejti, amit ígért neki, és élete végéig vár? Az én területemen ez kb az alkalmatlanság szinonímája.

2022. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!