Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek sikerült az egyetem...

Kinek sikerült az egyetem mellett elhelyezkednie? Ebben tudnál segíteni nekem tanácsokkal, ötletekkel? Hogy induljak neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú munkára gondolsz, ennyi időd van rá, mi az az összeg, amiért hajlandó vagy tenni valamit, helyileg hol élsz, hány éves vagy, mennyire vagy nyitott, stb.
2010. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utolsó éves egyetemista vagyok, közgazdász diplomám lesz. Az idő nem számít, mert már csak államvizsgáznom kell. Elsősorban olyan munkát szeretnék, ami majd szakmámhoz is közel áll. De bármilyen irodai munka érdekel. Voltár már dolgozni, két cégnél voltam szakmai gyakorlaton, illetve nyarat végig dolgoztam, ami inkább fizikai munka volt. A környék ahol keresek munkát győr-sopron vonala.
2010. szept. 28. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is szólj minden ismerősödnek, hogy ha hall valami lehetőséget, akkor szóljon neked róla.

Próbálkozhatsz a gyakorlati helyeiden.

Hirdetésekkel is, bár az nem túl hatékony.

Regisztráld magad fejvadász cégekhez.

Valamint a szimpatikus helyeket keresd meg és vigyél nekik egy önéletrajzot akkor is, ha nem hirdettek állást - lehet, hogy a jövő hónapban fognak.

2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! A mi egyetemünk mellett vannak például padok és egy park is, én amikor nem az épületben vagyok, ott szoktam elhelyezkedni. Egyszerűen csak odamész egy padhoz, és leülsz, vagy elmész egy egyetem melletti presszóba, és elhelyezkedsz kényelmesen.
2011. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!