Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 33 éves érdeklődő vagyok A kérdésem csak az,hogy milyen egy-két napos alkalmi munkák vannak egyszerűsített foglalkoztatás keretén belül!?

Figyelt kérdés

megváltozott munkaképességű is vagyok

nagy kevés pénzösszeg a segély a szociális támogatás(amit kapok havonta még egy évig utána felülvizsgálat következik) és kellene egy kis kereset kiegészítés így úgy

nagyon nehéz,hogy nem tudok meglenni egy emberi közösségben békén nyugton hagyva ez van pici gyermek korom óta.



2022. nov. 1. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
nagyon kevés ez amit kapok segély szociális támogatas címszó alatt havi húszezer háromszáz édeskevés lássukbe a mai arany árakhoz képest
2022. nov. 1. 21:08
 2/6 A kérdező kommentje:
mert miert nem jelent megoldást egy valamire sem!?
2022. nov. 1. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát leginkább helyi kisboltokba érdemes érdeklődni, vagy ha vannak pincészetek, akkor ott vmi mezőgazdasági idénymunka. Igazából azt lenne jó tudni, hogy miket tudsz megcsinálni?
2022. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

van ez az orvosszakértői komplex minősítesém ott én szerintem minden rajta van.

csak még nem hozta ki a postás énnekem számomra.

2022. nov. 2. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Önmagad megítélése szerint milyen munkát tudnál elvégezni?

Sajnos nem találok olyan alkalmi munkát, ami alkalmasnak tűnik. Azt is jó lenne tudni, hogy az ország melyik részén élsz.

2022. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosogatás pl. Bár sokszor bármilyen bejelentés nélkül..
2022. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!