Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mekkora fizetésemelést...

Ki mekkora fizetésemelést kapott idén? Vagy ha még csak most fog mire számít?

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdés, tényleg érdekel, minden szakmában.

Légyszi ezt is írjatok le, hogy milyen teruleten dolgoztok és mekkora tapasztalattal.


2022. nov. 5. 19:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mármint lesz-e emelés / mennyi lesz az emelés összefüggésben.
2022. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Miután a minimálbér és a bérminimum is emelkedik így nehezen elképzelhető, hogy ne emeljenek minden bért ezzekkel együtt, mivel ha nem emelnének akkor a minimálbéresek és bérminimumosok is idővel annyit keresnének mint a magasabb beosztásúak. Szóval 10-15 százalékot szerintem mindenkinek emelnek különben bérfeszültség keletkezik.
2022. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
20%-ot.
2022. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
80%

Tavalyelőtt semmi, tavaly 10%, idén várhatóan nem lesz. A chiphiány elég komolyan érinti a céget, nagyot csökkent a bevétel.

IT, 12 év tapasztalattal. Nagyon szeretek itt dolgozni, jó a fejlesztő csapat is, de muszáj megfontolnom a váltást. A fizetésem lassan a felét éri reálértéken annak, mint amikor felvettek.

2022. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
39%

"Miután a minimálbér és a bérminimum is emelkedik így nehezen elképzelhető, hogy ne emeljenek minden bért ezzekkel együtt, mivel ha nem emelnének akkor a minimálbéresek és bérminimumosok is idővel annyit keresnének mint a magasabb beosztásúak."


Hát ember. Nálunk pedig pont ez megy.


Én 240E bruttós vagyok és 4 éve egy fillér emelést nem kaptam

Aki minimálbéres az meg évente kap emelést. Most januártól 230 bruttó lesz a minimál így már csak bruttó 10 választ el tőle.

de nekem akkor se emelnek.


amikor idekerültem, még 2018ban 138 bruttó volt a minimál én meg kaptam 240 bruttót tehát bruttó 100-al többet

Most meg 230 bruttó lesz a minimál és meg a 240 bruttómmmal 10-el leszek felette. de én akkor se kapok semmit.

2022. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
45# hagyd ott az ilyen helyet a pics@ba, brutto 240e-ért egyébként sincs értelme dolgozni.
2022. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!