Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Műkörmösök, megéri ezt a...

Műkörmösök, megéri ezt a szakmát választani?

Figyelt kérdés

Egy napi 8 órás munkával számolva meg lehet belőle élni rendesen?

Akár havi minimum és maximum kereseteket is kíváncsi vagyok ,úgyi név nélkül megy.


2022. nov. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Szia meg lehet szerintem, de kobinálnod kell a kozmetikussal, mert úgy a tuti!

A csajom ismerőse így csinálja és nem panaszkodik, állandóan tele a naptára, de íg van ideje gyereket nevelni, mert reggel 7 kor kezdi és hérom után már nem vállal, meg hétvégén se.

Vanak azért hátrányai is, mondjuk ő férfi intigyantát meg testgyantát nem vállal, de nőit muszáj neki, és szerintem már az is gáz ha egy öreganyámnak kell szagolgatni a p..ját már bocs... Meg én pasiként komolyan előbb pucolok tyúkólat, minthogy valakinek kigőzöljem meg kinyomkodjam a ragyáit! Dehát ez van ezért fizetnek, mert aki körmöztet az már kozmetikáztat is, önmagába szerintem nem megy annyira...

2022. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kozmetikus egyáltalán nem szeretnék lenni. Pontosan ahogy írtad, undorító az arctisztítás , gyanta ilyesmi…. Nincs is érzékem hozzá.

Viszont a műkörömhöz annál inkább. 35 éves vagyok, szakmában nem szeretnék elhelyezkedni, a mostani munkám pedig csak a nyelvvizsgával végzem és lófütty pénz….

Így gondoltam hogy a 2.gyerek után (most várom), elkezdenék valami újat. A lényeg hogy kreatív legyen, magamnak osszam be az időm, szeressem, és ne legyen stresszes! Nem akarok úgy hazajönni a 2 kisgyerekhez hogy kiégette a sok hülye az agyamat…. Volt elég stresszes munkahelyem, én szeretnék délután normálisan foglalkozni a gyermekeimmel, nem zombiként lepattintani magamról.

A körmözést pedig egyre magasabb szinten gondoltam, később akár oktató lenni, hogy 50 évesen ne kelljen egész nap görnyedve dolgozni és elérjék egy olyan szintet ahol már át tudom adni a tudásom.

2022. nov. 16. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Önmagába ritka szerintem, hogy ebből megélj, mert sok az adó, és a körmözésért nem igazán lehet sok pénzt kérni, arról már nem is beszélve, hogy ha már rászánja az idejét egy nő, akkor a többi "kezelésen" is túl szeretne lenni újabb időpont nélkül valaki másnál.

Szóval ideje sincs meg kedve sem egy nőnek mindennel máshoz szaladgálni szerintem.


Muszáj lesz univerzálisnak lenned...

2022. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd bele akkor a műszempillát, meg valamit még ami kapós szolgáltatás, lábápolás vagy mittudomén.
2022. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több körmös és pillás ismerősöm van, mármint olyan, aki megpróbálkozott vele, de végül feladták.


Az a baj, hogy minden harmadik nőnek van ilyen végzettsége, mindenki megcsinálja feketén egy kis pénzért ismerősöknek, és amiatt csak kevesen tudnak tényleg megélni belőle rendesen. Pláne, mert befektetni is kell hozzá, helyiség, eszközök, stb .

2022. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem a gépek megvannak és az alapanyagok fele is kb.

Helyem lenne egy ismerős mellett, aki kozmetikus és szempillás.

Egyébként ez ahol élünk egy 5000fős település, kb a fele a lakosságnak az elmúlt 5 évben költözött ki, dugig új építésű csokos házakkal, tehát elég tehetős környék. Egy körmös van, de annak a munkáinál már most végzettség nélkül szebbeket csinálok.

Akit ismerek szinte mindenki a közeli nagyvárosba jár körmöshöz. Így gondoltam ha lenne itt egy igényes, szép munkát végző körmös aki a fiatalok igényeit kielégíti, az jó ötlet lenne.

2022. nov. 17. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

"csokos házakkal, tehát elég tehetős"

Vagy nem. :D

2022. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

5 nek írnám, hogy nem érti teljesen a dolgot, mert nem minden nőnek kell csak maga a körmös / szempillás szolgáltatás, a legöbb nő aki ilyenekre eljárkál az azért is megy, hogy jól kipletykálkodja magát, meg mert igénye van egy "barátnőre" akivel a női témákat eltársaloghatja!

Én fotós (is) vagyok, és voltam már én is gyantáztatni az arcomat, meg másik alkalommal fotózni is a szolgáltatót és a vendégét megrendelésre, szóval értem mi megy.


Hidd el a legtöbb nő akkor és attól elégedett, ha kiszlgálja valaki, mert társadalmilag magasak feléjük az elvárások, de sokszor alacsony a megbecsültségük és inkább költenek ilyen szolgálatókra, hogy kompenzáljanak és megnyugodjanak, újra legyen önbizalmuk!


A biznisz akkor fog jól menni, ha erre ráérez az aki ezzel a körmös / pillás tevékenységgel szeretne foglalkozni.

2022. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!