Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek manapság a...

Mennyit keresnek manapság a büntetés-végrehajtási intézeteknél a biztonsági felügyelők és körletfelügyelők?

Figyelt kérdés

#BV, biztonsági felügyelő, körletfelügyelő
2022. nov. 18. 02:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat. Hogy manapság mennyit, azt nem tudom. Én 2006-2008 ig 90-et kerestem, őrmester rangban.
2022. nov. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. nov. 18. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 3-as.
2022. nov. 18. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtem megírni ezt a kommentet hogy ne menj oda mert rémséges dolgokat hallottam róla..


viszont amit #3 belinkelt azok alapján egész korrekt feltételek vannak.

Alapbér nem valami sok de a lakhatási támogatással már not bad.


Kérdés, hogy ez az NKE-re beiskolázás mennyire van benyalás alapon és mekkora esély van rá ténylegesen bekerülni.

2022. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm a hozzászólást, részemről már nem tervezek az NKE-re menni. Így a juttatásokat végignézve számomra is korrektnek tűnik.
2022. nov. 18. 15:03
 7/8 konya bence válasza:
Szia. Pontos választ tudok adni. Persze általánosságba mert aok dologtol fugg. Pl kiemelt intezmeny vagy sem , emberletszam tulorak miatt stb ezekrol a szemelyugyi eloado tud pontosat mondani. 2 eve szolgalok a pesti gyujtoben korletfelugyelokent ormesteri rendfokozatban. Korletfelugyelokent az alap 510.000 erre rajon hivatasos potlek ami a rendvedelmi alap 500% a jelenleg ez 187.500 ft rajon az ejszakai potlek ami a rendvedelmi alap 0,5% /ora ez olyan havi 20k korul van. A tulorak 2 reszre oszthato. Egyik resze az alap tulora mivel 12,5 orazas van nem 8 ez olyan havi brutto 130 korul van illetve nalunk 2 vandor muszak szokott lenni mikor nem a sajat valtasodban vagy ez 200% potlek a sima 100% helyett ez olyan 180k ra jon ki egy honapra. Mindennel egyutt olyan 600k megvan egy honapban. Persze sok lemondassal es turelemmel jar de tisztessegesen meglehet elni szerintem. Ha tobb info kellene keress provatban.
2023. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es válaszoló írtam privát üzit...
2023. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!