Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy metróvezető...

Mennyit keres egy metróvezető a BKV-nál?

Figyelt kérdés
Gondoltam a következő induló tanfolyamra jelentkezek, csak azért írom ezt ide ki, hogy ne menjek hiába ha nem egy olyan szakma amiből meg is lehet élni. Itt a kérdésben az alapbérre gondolok, meg hogy milyen juttatásokra számíthatok. Választ előre is köszönöm.

2022. nov. 19. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A metrósoknál van valami extra pótlék is a földalatt végzett munka miatt! Ezt adjátok hozzá, szóval az 500 nettó szerintem is reális! Előző voltam.
2023. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
550-600 netto kozott mozog. pesten ennyit MEG KELL keresni az eletfenntartashoz. nem gondolnam hogy a sofor is elmenne ennyi alatt..
2023. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

430 bruttó a karbantartóknál a kezdő, a metróvezetőknél sem lehet sokkal több.


Éjszakai pótlék 50%ban van fizetve hétvége 100%, ünnepnapok 200% plusz szép kártya éves szinten kb egyhavi bérminimummal és slussz.


Nameg a bónusz ha beviszel új kollégát és túléli a próbaidőt.


A kukások FKF-nél jobban keresnek!!!

Ott 550 bruttó a kezdő...

Szomszédom 15 éve kukázik.

2023. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12 nincs meg hidd el, ha kell dobok munkaszerződést mivel a jövőhéten úgyis kilépek.


A "kötelező" polgárvédelmi gyakorlatot ne tudom vállalni, mert párom 14. hetes, és nem tűrik el, hogy nem vagyok hajlandó egész hónapba éjszakázni.


Mellesleg ez "kollektív" cumi, mindenkit berángatnak kivéve ha cukorbeteg vagy.

Ha szabira mész vagy beteget jelentesz azt későb megtemlegeted!


Ha valami miatt nem sikeres a gyakorlat akkor ismétlése várható, szóval hagyjuk is.

2023. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!