Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másodállásban Foodpanda vagy...

Másodállásban Foodpanda vagy Wolt? Esetleg más munka?

Figyelt kérdés
Futárban gondolkozom, mivel van egy fő állásom, de mellette még más bevételi forrásra is szükségem van. Foodpanda vagy a Wolt a jobb választás, ha fontos a rugalmas időbeosztás? Futárok tapasztalatait előre is köszi!

2022. nov. 21. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Futár ismerőseim szerint a Wolt sokkal jobb. Ha van rendelés és jól csinálod jobban keresel mint pandával.


Másik, amit meg már biztosra tudok a Wolt tényleg rugalmas, becsippantod magad az appban és akkor dolgozol amikor akarsz. Pandánál előre kell idősávot foglalni szóval nem is értem miért mondják arra, hogy "szabad vagy".

2022. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A Panda jóval kiszámíthatóbb rendelésmennyiséget oszt, amiből nagyjából mindig megkeresem a 3000-3500 forintot óránként. Woltos kollégákat látom, hogy rengeteget ülnek napközben, mert túl sokan vannak kint. Személy szerint nekem a panda hozta a számításaimat mellékállásban és közel annyit keresek heti 15-20 órával, mint a 40 órás munkámmal, ami azért nem mindegy.
2022. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Én mindig tudok foglalni műszakot a pandánál és meg is van a 3-4 rendelés per óra. Ott hagynám a főállásom, de így viszont meg jó a mellékállású adózás Ev-ben a pandánal. Szóval szerintem jelentkezz nyugodtan a pandánal ezen a linken: [link]
2022. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha ácsorogni akarsz címet várva irany a wolt. De ha biztosan akarsz címeket és előre tervezhető munkát akarsz én a FoodPandát ajánlom. Nekem pörögnek a címek és 3 ezer körüli átlag mindig megvan.
2022. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pandánál be tudok ugrani akár 1-2 órára is? Mivel egyik nap sem egyformán érek rá. Illetve van olyan, hogy egy idősáv megtelik, és nem tudom lefoglalni magamnak?
2022. nov. 22. 19:43
 6/8 anonim válasza:
100%
2 illetve 2,5 óra a minimum muszakido, de cserébe lesz rendelés és 10-12k között kereshetsz.
2022. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Győrben mellékállásként pandázok és woltozok is. Woltozni általában akkor szoktam, mikor az adott napra épp nem találok megfelelő műszakot pandán.

Pandánál simán hozható a 3500-4000Forintos órabér (autóval)

Wolt se rossz, de nekem ott kicsit kevesebb órabér szokott kijönni. Viszont az előnye, hogy tényleg úgy mész ahogy akarsz. Amikor kedvem van onlinera teszem magam, ha úgy érzem hogy elég volt megyek offlinera. Ez nagyon tetszik benne.


Szerintem a futárkodás az egyik legjobb mellékállás

2022. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kapo1588 ***** válasza:
vállalkozóként nyomjátok? ha igen hol váltottátok ki az egyénit hozzá, tudnátok segíteni? én most akarom elkezdeni a futárkodást. általányadózok lettetek?
2023. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!