Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession,mint munkaközvetítő...

Profession,mint munkaközvetítő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen munkaközvetítőhöz menni,mivel egyedül semmiféle állást nem találok. Professiont dobálja be állandóan az internet,gondolkodom is, hogy el látogatok oda érdeklődni,de előtte szeretném tudni,hogy mennyire állják a szavuk? Esetlegesen a fizetésből mennyit vonnának? Vagy ha ismertek jó közvetítőket, akkor tudnátok róluk írni?

2022. nov. 24. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adecco

Dekra

Grafton (ha még megvan, velük rég volt dolgom legutóbb)

2022. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ascelpius ***** válasza:
97%
Munkaközvetítő sose von a béredből, ők sikerdíjért dolgoznak amit a munkáltató fizet.
2022. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Profession-re nem tudsz ellátogatni érdeklődni... Regisztrálsz az oldalon, kitöltögetsz mindent, amit kérnek, és ők majd küldözgetik az email-címedre az ajánlatokat. Amelyik tetszik, arra elküldöd a jelentkezést. Vagy kapsz visszajelzést utána, vagy nem.:( Tőled nem vonnak semmit.
2022. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ascelpius ***** válasza:
100%

2es vagyok

Amúgy szerintem amit keresel az a munkaerő-kölcsönző, nem összekeverendő a két fogalom mégha a magyar köznyelvben eléggé összemosódik. Ilyen például a Trenkwalder vagy a WHC

2022. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj elnézést akkor,hogy kevertem. Még új vagyok az ilyen munkakereső világban.

Viszont akkor módosítanám kérdésem; mennyire megérős/megbízható a munkaerő-kölcsönző helyek? Pl akkor a WHC,mert arról még hallottam is

2022. nov. 29. 09:56
 6/6 ascelpius ***** válasza:
100%

Én Trenkwaldernél vagyok, nekem nincs rájuk panaszom, pontosan fizetnek mindent és a papírmunka/adminisztráció is mindig rendben van. A közvetítés részét nem ismerem, én közvetlenül a munkahelyemhez jelentkeztem és ők jelentettek tovább a Trenkinek hogy vegyenek állományba. (cégfelvásárlás miatt létszámstop van, ezért új embert csak kölcsönzőn keresztül vehetnek fel)

Amúgy az ilyen ismert kölcsönző cégek megbízhatóak, biztosan bejelentenek, nincs feketézés. Ami hátrány lehet, az az hogy alapjáraton csak 15 napos a felmondási idő, 5 évnél tovább nem dolgozhatsz ugyanannál a cégnél kölcsönzőn keresztül, illetve gyakran szokott lenni különbség bérezésben/juttatásban a rendes alkalmazott és kölcsönzött között. De ezutóbbit munkahelye válogatja, nálunk speciel nincs különbség

2022. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!