Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi volt a leghosszab...

Kinek mennyi volt a leghosszabb szabadnap nelkul toltott munkanapok szama ?

Figyelt kérdés
Miert dolgoztal ennyit es mi volt az eredmenye ?
2022. nov. 27. 00:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
6 nap.
2022. nov. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
2 hónap. Külföldön dolgoztam nyári szezonban. Tudtam, hogy ez lesz, tehát nem kihasználás volt. 20-as éveim elején voltam, tehát még bírtam. Az eredménye az lett, hogy eléggé lefogytam, de lett egy csomó megtakarított pénzem. Szállást kaptam, költeni meg nem volt időm, és a fizetés nagyon jó volt.
2022. nov. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Lassan 1 éve nem voltam szabin, és idén nem is leszek. Egyedül vsárnap nem dolgozok, vagyis 6 nap végig meló..Oka:

évi 25 nap szabadság jár. Megbeszéltem a fönökkel, hogy ebben az évben nem megyek szabira, és minden szombati napon is melózok, cserébe 2023-ban 3 hónap szabira mehetek. Még betegállományban sem voltam. ( covidosként is dolgoztam)3 hónapra megyek Indiába nyaralni, szóval kell az összevont szabadság-

49/N

2022. nov. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

14 vagy 15 nap, már nem emlékszem pontosan.

Folyamatos munkarendben dolgoztam (tv-nél), és rosszul jött ki a beosztás. Hivatalosan nem lehetne ilyet, de általában senkit nem érdekel. :D

A végére már elég zombi voltam, főleg hogy a folyamatos munkarend napi szinten se volt fix.


Szerencsére ritkán csúszott be ilyen, azért többnyire igyekeztünk rá figyelni, hogy ne toljunk ki ennyire egymással... de 8-9 nap egyben azért nem volt olyan ritka.


Már nem dolgozom ott, covid előtt váltottam, de nem ez volt a fő ok.

2022. nov. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
3 valszeg ebbol nem lesz semmi ::)
2022. nov. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

5-nek


Már ki van írva a jövő évi 3 hónapos szabim. Arra a 3 hónapra semmilyen projektre nem vagyok beírva, sőt továbbképzésre sem írtak be. Aláírta a menedzser, és a nagy fönök is. 15 éve dolgozom ott, és már voltam így szabin.

3-as vagyok

2022. nov. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Majdnem folyamatosan 6 év. Az alatt talán 4-szer voltam 1-1 napot valóban szabadságon valamilyen ügyemet intézni.

Semmi különösebb okom nem volt rá, egyszerűen így adódott, észre sem vettem, hogy nem voltam évek óta "szabadságon", ezek szerint nem volt rá nagyon szükségem. Persze ehhez szeretni kell bejárni az adott munkahelyre. Ez megvolt. :)

Minden évben kiírták a napokat, mintha szabadságon lettem volna, aztán év végén kifizették "jutalomként".

Akkor változott meg ez a dolog, amikor szülő lettem. Onnantól kezdve minden évben mentünk nyaralni, ahhoz kellettek a szabadságos napok.


Nálam nem ritkák az ilyen dolgok. Amikor a háziorvosomhoz mentem, állította, hogy még soha nem látott. Megnézték a gépben, hogy mikor jártam ott utoljára. 12 éve...

Most sem volt panaszom, csak gyógyszert mentem felíratni, azt is valaki másnak. :)


Ma már máshol dolgozom. Itt alig várom, hogy szabadságra mehessek. Vajon miért?!?!?!

2022. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"Kinek mennyi volt a leghosszabb szabadnap nélkül"


7-es válaszoló vagyok.

Bocsi, benéztem... Szabadnapra voltál kíváncsi, nem szabadságos napokra.

Akkor a történetem nem ide való.

2022. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Kb 4 hónap. A 90-es évek elején , Balatonon egy üdülőben. Ott május közepétől szeptember közepéig minden nap 10 órát dolgoztunk.
2022. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. En 7 bol hetet dolgozom a munkaszuneti napok kivetelevel. Es akkor vagyok meg szabad amikor szabadsagon vagyok. Eddig 3 honap volt a leghosszabbb ido amit szabadnap nelkul toltottem.

Hogy miert csinalom?

A penz miatt es mert szeretem a masodallasom.

Megeri ?

Azt majd az ido eldonti

2022. nov. 27. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!