Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben van értelme...

Ebben az esetben van értelme ismét jelentkezni egy állásra?

Figyelt kérdés
Egy éve jelentkeztem ehhez a céghez egy termékmérnök pozícióra, ahova fel is vettek volna, de egy másik helyről előbb kaptam ajánlatot azért azt fogadtam el, itt pedig jeleztem, hogy köszönöm, de már elfogadtam egy másik állást ezért nem kérem az ajánlatot. A jelenlegi munkahelyem viszont eléggé kérdésessé vált, ezért felmerült bennem a gondolat, hogy ismét jelentkezek a másik céghez. Nem csinálok magamból hülyét? Lenne esélyem ismét a sikeres állásinterjúkra? Kicsit félek, hogy kellemetlen lenne ez a helyzet.

2022. nov. 29. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi kellemetlen. Azzal semmit nem veszíthetsz, ha jelentkezel.
2022. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok, sztem cege valogatja.
2022. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem se gáz. Lehet az eletben olyan helyzet, hogy most más a megfelelo neked, vagy ujra az a jo. De még az is elfogadható az eletben, hogy akkor rosszul dontottel
2022. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Jelentkezz, aztán majd elválik.
2022. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy feljegyezték a mondataidat.
2022. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!