Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként milyen munkakörben...

Diákként milyen munkakörben tudnék dolgozni? Részletek lent

Elsőéves egyetemista vagyok, szeretnék dolgozni, de elakadtam. Már nagyon sok helyre jelentkeztem, de mindenhonnan elutasítottak (beleértve gyorséttermeket, kávézókat, élelmiszerláncokat stb). Sajnos egy veleszületett betegség miatt nehéz fizikai munkát nem végezhetek, illetve nem tudok 8-12 órákat állni. Kitűnőre érettségiztem, angolul anyanyelvi szinten, németül középszinten beszélek. Szakmunkás képzettségem nincsen, még sok év, mire végzek az egyetemen, de addig se szeretnék éhenhalni. Reális kereteken belül minden ötletre nyitott vagyok, hol/milyen munkakörben lenne érdemes próbálkoznom. Diákszövetkezet sajnos ahol élek nem opció. Tudtok tanácsot adni? (19/L)

2022. nov. 29. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint tolmács, műfordító, stb.
2022. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fordítói munkák, vagy irodai asszisztenskedés, recepció. De ha leírod, milyen szakon vagy, tudunk gondolkodni ahhoz passzoló lehetőségekben is.
2022. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, anglisztikán vagyok. Tolmács-fordító lenne nyilván a legjobb, de mindenhova kérnek kérnek mesterképzést (amint végzek az alapképzéssel megcsinálom, de addig is élnem kell valamiből) és/vagy több év tapasztalatot. De javítsatok ki ha tévedek. Más munkakör is játszhat, csak nem tudon, mihez leheték alkalmas, jelenleg vagy esetleg egy rövid képzés után.
2022. nov. 29. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
esztergályos
2022. nov. 30. 09:17