Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az erkölcsi bizonyítványt már...

Az erkölcsi bizonyítványt már vinni kell állásinterjúra is?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra, ahol erkölcsi bizonyítvány kell, és hívtak interjúra, de még nem kértem ki az erkölcsit, mert nem értem rá. Vajon ez nem baj, ha az interjú idejére még nem lesz meg?
2022. dec. 5. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

KÖzszféra?

Nem kell interjúra vinni, elég akkor, ha már tuti, hogy megkapod az állást. A belépő papírokkal együtt.

2022. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Nem Közszféra, csak állami cég.

2022. dec. 5. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az kb. majdnem ugyanaz. :)


Teljesen fölösleges interjúra vinni... Főleg ha mondjuk hetente többre is mész... Csak akkor érdekes, ha már felvesznek.

2022. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az álláshirdetésnél már csatolni kellett. Ha az interjú feltétele az erkölcsi bizonyítvány akkor vinned kell.
2022. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Nekem elég volt a CV-met csatolni és hívtak is interjúra.

2022. dec. 5. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!